Листопад 10, 2021 0 1650 Переглядів

Рада Церков обговорить вимоги карантину та нові ціни на газ з Прем’єр-міністром України


Незабаром відбудеться зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з главою Уряду.

Секретаріат ВРЦіРО зібрався 10 листопада, щоб опрацювати перелік питань, які турбують віруючих різних конфесій, щоб порушити їх перед Прем’єр-міністром України і знайти конструктивні рішення.

Зокрема, релігійні діячі висловили обурення щодо рішення Держкіно України фінансувати коштом платників податків фільм, що спрямований на пропаганду одностатевих відносин та містить елементи богохульства. ВРЦіРО очікує реакції керівництва держави на цей інцидент, щоб припинити державне фінансування цього ганебного проєкту.

Також Секретаріат ВРЦіРО обговорив проблематику вакцинації та карантинних обмежень, пов’язаних із введенням стану “червоної зони” пандемії COVID-19 у більшості областей України.

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтвердила, що вакцинація не заборонена канонічними нормами, і є найбільш ефективним засобом у боротьбі з коронавірусом, за свідченнями фахівців: “Імунізація – це перевірений більше ніж столітнім досвідом людства шлях до суспільного здоров’я”.

Водночас ВРЦіРО водночас наголосила:

“Ми звертаємося і до компетентних органів державної влади, щоб, насамперед, забезпечили добровільність у питанні вакцинації та не створювали умови відкритого чи прихованого примусу, порушуючи тим самим природні права людини”.

Релігійні діячі наголосили, що важливою є роз’яснювальна робота з боку представників МОЗ та інших урядовців, у компетенції яких знаходиться перевірка медичних препаратів на ефективність і безпечність.

Крім цього, Секретаріат ВРЦіРО проаналізував результати рішення Уряду щодо поставки природного газу релігійним організаціям за фіксованою ціною через компанію «Нафтагаз Трейдінг», а також вимоги щодо встановлення дорогих газових лічильників із системою дистанційної передачі даних. Релігійні діячі визначили низку проблемних питань у цій сфері, які потребують вирішення.

Попередня АНОНС: 7-10 грудня на Київщині пройде третя Школа проповідників Promova
Наступна Міжнародна асоціація тюремного служіння зайшла в Україну з масштабною програмою «Подорож в’язня»

Вам також може сподобатися

Новини

 Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати вас з днем П’ятидесятниці!

Дорога Церкво Христова!   Власне, у цей день розпочалася нова

Новини

Київський біблійний інститут у листопаді випустив майже півсотні випускників

Як розповів ректор КБІ Сергій Манелюк, черговий випуск інституту, що

Новини

Молитовна спільність на Буковині (ФОТО)

7 жовтня 2022 року відбувся ІІ Буковинський молитовний сніданок у Чернівцях. Ця