Листопад 12, 2021 0 1312 Переглядів

Міжнародна асоціація тюремного служіння зайшла в Україну з масштабною програмою «Подорож в’язня»

Протягом тижня, з 8 по 12 листопада, в Україні працює делегація Міжнародної асоціації тюремного служіння Prison Fellowship International (PIF). Представництва цієї організації діють у 120 країнах світу, програму «Подорож в’язня», котру вона втілює, на цей час вже пройшли більш як 1 млн. засуджених в різних куточках світу.

Як розповів В’ячеслав Когут, директор Соціального департаменту УЦХВЄ та виконавчий директор Української міжконфесійної місії «Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі», мета візиту – вивчити динаміку розвитку капеланського служіння в нашій країні та укласти угоду про співпрацю.

«У понеділок ми провели першу робочу зустріч із Джоном Х’ю Грейтхедом, старшим регіональним директором в Європі та Центральній Азії і співробітницею офісу PIF Христиною Урсакіла» – розповідає В’ячеслав Когут.

Наступного дня до колег приєднався Девід Ван Паттен, головний операційний директор PFI International. Разом з делегацією Місії «Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі», а також у супроводі Юрія Величка, начальника відділу виховних колоній та навчання засуджених Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань,  служителі здійснили виїзд, як мовиться, в поля. А саме, на Житомирщину, у Коростенську виправну колонію №71. Там відвідали житловий сектор колонії та поспілкувалися з ув’язненими й адміністрацією, побували в каплиці та молитовній кімнаті, де мали бесіду із місцевими пасторами.

Як показала практика, програма «Подорож в’язня» досить ефективна в роботі із засудженими, незалежно від країни, де впроваджується. Її метою  є зміни тюремних середовищ та створення умов для  повернення в’язнів до гідного життя в суспільстві.

Це – восьмитижневий курс євангелізації й учнівства, заснований на Євангелії від Марка. Автори запрошують в’язнів у подорож, яка веде до чудесних  перетворень в їхньому серці, та розповідають про Ісуса В’язня. Оскільки багато ув’язнених відчувають безнадію через ізоляцію, до якої їх привів гріх та кримінальні вчинки, їм необхідне слово примирення. Перш за все – примирення з жертвами злочинів, сім’ями та з Богом.

Після цього делегація повернулась на Київщину, де в с. Дмитрівка відвідала новозбудований центр реінтеграції й адаптації УЦХВЄ, який відкриє свої двері для підопічних вже найближчим часом. Це буде одна з платформ, на якій впроваджуватиметься проєкт.

10 листопада відбулася презентація програми «Подорож в’язня» у головному офісі Департаменту виконання кримінальних покарань України. Зокрема, до заходу долучилися співробітники Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації департаменту, які  високо  оцінили перспективи цієї міжнародної програми.

У середу, 11 листопада, в офісі київської церкви «Альфа» Джон Х’ю Грейтхед та Христина Урсакіла провели тренінги для українських капеланів, які на перших етапах будуть впроваджувати програму в життя.

А в четвер Девід Ван Паттен  презентував план та бюджет програми в Україні, після чого відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю.

Попередня Рада Церков обговорить вимоги карантину та нові ціни на газ з Прем’єр-міністром України
Наступна Михайлу Степановичу Паночку – 70! Щиро вітаємо!

Вам також може сподобатися

Новини

Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Звітна конференція служителів дитячого та підліткового  служіння УЦХВЄ відбулася 29-30 листопада в приміщенні Київського Біблійного інституту.

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА

Прийдуть жнива

              Біжать роки невпинно

Новини

Тисячі християн позбавлені життя за останні роки у Нігерії: УЦХВЄ спрямувала звернення до президента Бухарі

«Ми вимагаємо від влади Федеративної Республіки Нігерії вжити всіх необхідних