Серпень 2, 2021 2 1100 Переглядів

Молодь Полтавщини отримувала Боже спорядження під час конференції «БагачкаФест-2021»  

Після вимушеної перерви в один рік молодіжний фестиваль у смт Велика Багачка Полтавської області знову відновив своє існування. Цього року БагачкаФест проходив з 26 по 31 липня, під гаслом «Споряджені Богом». І, певно, молодь сильно заскучала за подібними заходами, адже кількість учасників була значно більша, аніж на попередній зустрічі. Зареєстровано було 340 учасників, крім численних постійних гостей, що приїжджали щодня (на день-два), також було чимало сімей з маленькими дітьми. 

Божа присутність у таборі відчувалася не лише під час богослужінь, але й кожну хвилину перебування там. Господня рука декілька разів стримувала грозові хмари, які могли з легкістю не лише зіпсувати настрій, а й наробити шкоди (враховуючи останні погодні катаклізми у світі та Україні). Та погода була чудовою і для комфортного сну в наметах, і для проведення богослужінь, і для купання в річці, і для гри в волейбол…

Щодо програми – вона була більш, аніж просто насичена. Як влучно зазначила одна із сестер присутніх у таборі: «ці 5 днів можна назвати християнським інтенсивом». Головним спікером заходу був учитель, заступник керівника департаменту освіти УЦХВЄ Василь Попудник, який протягом 3-х днів навчав молодь та розкривав головну тему табору. Одним із гостей також був керівник Руху молоді УЦХВЄ у Київській області Олег Богомаз.

Звісно, не обійшлося і без сліз. Але це були сльози покаяння, радості від дотиків Святого Духа та легкого суму від прощання з людьми, що стали такими рідними за останні 5 днів. Кожен отримав на цьому заході те, що шукав: духовне оновлення, активний відпочинок, нові знайомства і т.д. Тому величезна подяка Богу за можливість проводити БагачкаФест та команді організаторів, які приклали чимало зусиль для того, щоб цей захід відбувся!

Геннадій Андросов, Тетяна Корнійчук.

Фото Геннадій Андросов

Попередня Комітет УЦХВЄ прийняв постанову про матеріальне служіння, десятини та фінансове забезпечення пасторів
Наступна Старший єпископ відвідав церкви Ківерцівського району на Волині (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини

Школа «Ковчег спасіння» дала путівку в служіння ще 28 місіонерам

У киъвській церкві «Ковчег» 22 грудня було багатолюдно, і переважно

Новини

Рада Церков обговорила з головою ВР Разумковим питання, які хвилюють віруючих

Зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Головою Верховної

Молодіжне служіння

Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

   23 листопада 2013 року близько 2000 молодих людей з усієї Волині зібралися у приміщенні дому молитви церкви «Христа Спасителя», що на вул. Вороніхіна, 14а.