Серпень 2, 2021 2 1276 Переглядів

Молодь Полтавщини отримувала Боже спорядження під час конференції «БагачкаФест-2021»  

Після вимушеної перерви в один рік молодіжний фестиваль у смт Велика Багачка Полтавської області знову відновив своє існування. Цього року БагачкаФест проходив з 26 по 31 липня, під гаслом «Споряджені Богом». І, певно, молодь сильно заскучала за подібними заходами, адже кількість учасників була значно більша, аніж на попередній зустрічі. Зареєстровано було 340 учасників, крім численних постійних гостей, що приїжджали щодня (на день-два), також було чимало сімей з маленькими дітьми. 

Божа присутність у таборі відчувалася не лише під час богослужінь, але й кожну хвилину перебування там. Господня рука декілька разів стримувала грозові хмари, які могли з легкістю не лише зіпсувати настрій, а й наробити шкоди (враховуючи останні погодні катаклізми у світі та Україні). Та погода була чудовою і для комфортного сну в наметах, і для проведення богослужінь, і для купання в річці, і для гри в волейбол…

Щодо програми – вона була більш, аніж просто насичена. Як влучно зазначила одна із сестер присутніх у таборі: «ці 5 днів можна назвати християнським інтенсивом». Головним спікером заходу був учитель, заступник керівника департаменту освіти УЦХВЄ Василь Попудник, який протягом 3-х днів навчав молодь та розкривав головну тему табору. Одним із гостей також був керівник Руху молоді УЦХВЄ у Київській області Олег Богомаз.

Звісно, не обійшлося і без сліз. Але це були сльози покаяння, радості від дотиків Святого Духа та легкого суму від прощання з людьми, що стали такими рідними за останні 5 днів. Кожен отримав на цьому заході те, що шукав: духовне оновлення, активний відпочинок, нові знайомства і т.д. Тому величезна подяка Богу за можливість проводити БагачкаФест та команді організаторів, які приклали чимало зусиль для того, щоб цей захід відбувся!

Геннадій Андросов, Тетяна Корнійчук.

Фото Геннадій Андросов

Попередня Комітет УЦХВЄ прийняв постанову про матеріальне служіння, десятини та фінансове забезпечення пасторів
Наступна Старший єпископ відвідав церкви Ківерцівського району на Волині (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини

6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»

Традиційно, вже п’ять років поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков

Молодіжне служіння

«Малинфест- 2013»: фестиваль християнської молоді, який подарував радість і силу Духа

ХVI з’їзд молоді ЦХВЄУ завершився 18 липня  на Житомирщині. Цей унікальний молодіжний фестиваль, що проходить на базі табору «Юність» неподалік міста Малина, цього року зібрав понад три тисячі молодих християн з різних куточків України, Білорусі, Росії, країн Прибалтики, США та інших держав. А також визнаних проповідників Церкви з України та зарубіжжя.

Молодіжне служіння

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.