Комітет УЦХВЄ прийняв постанову про матеріальне служіння, десятини та фінансове забезпечення пасторів
28-29 липня відбулося виїзне засідання Комітету УЦХВЄ. Старші служителі п’ятидесятницьких церков з усіх регіонів України зібралися на зустріч у форматі «без краваток» у Фастівському районі Київщини. Питання, які розглядалися: розвиток душеопікунської праці, вчення про десятину й пожертви, фінансові гарантії для священнослужителів.
Розпочалося засідання з богослужіння, під час якого старший єпископ Михайло Паночко закликав служителів триматися трьох речей: завжди залишатися мужами віри, пасти отари Божі з ретельністю, пильнувати, щоб самому не збитися з дороги. Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок наголосив на важливості завжди і скрізь ставити на перше місце Слово Боже (не досвід, і не особисті відкриття).

Після чого Анатолій Козачок розпочав дискусію про душеопікунську працю в областях. На жаль, семінари або інші заходи на цю надважливу для сучасних церков тему, відбулися тільки у лічених областях. Більшість об’єднань запланували подібні заходи на осінь. Також служителі пролонгували роботу над редагуванням Посібника із душеопікунства.
Особливе місце в ході засідання служителі приділили дискусії про матеріальне служіння. Ідея запровадити фінансування офісів обласних об’єднань та УЦХВЄ за принципом «10:10:10» (принцип десятин) обговорювалася в колі служителів уже давно, а тепер настав час для її втілення. Історично склалося, що чинна модель фінансування (для Головного офісу в м. Києві – це 1 грн з одного члена церкви в місяць та одноразовий збір на День братерства) не скрізь працює і не забезпечує наявних потреб.
Ще одне надзвичайно актуальне питання – фінансові гарантії для служителів, у тому числі при виході на пенсію. Про можливості, які відкриває перед служителями створення незалежних пенсійних та інвестиційних фондів, присутнім розповів Директор Асамблей Божих США в Україні Джеральд Долар.
Загалом тема викликала жваву дискусію, яка закінчилася одноголосним прийняттям Постанови Комітету УЦХВЄ. У документі затверджено три пріоритетних напрямки:

2) кожна церква має скласти бюджет на рік та поінформувати про нього членів громади;
3) старші пресвітери обласних об’єднань зобов’язуються провести роботу щодо забезпечення пасторів церков області достойним фінансовим забезпеченням.
Звичайно, втілення даної Постанови це – процес, який займе певний час. Утім старші служителі бачать майбутнє за таким принципом, який дозволить не тільки належним чином підтримувати служителів, але й відкрити багато нових проєктів, котрі працюватимуть для Божої слави в Україні. А крім того, зробити більш привабливим пасторське служіння для молодого покоління.
Вам також може сподобатися
Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості
24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.
Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями
19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління ЦХВЄУ та відділу підприємців із відомим британським…
Як правильно розподіляти та документувати гуманітарну допомогу, розглянули координатори служіння на нараді в понеділок
11 квітня у Львові в Домі молитви церкви «Голгофа» відбулася