Липень 30, 2021 1 944 Переглядів

Діти  з  малозабезпечених сімей Житомирщини вчилися як «Жити зі смаком»

Протягом 21-28 липня на базі відпочинку «Юність», що поблизу м. Малина (де традиційно проходить Malinfest), відбувся літній табір для дітей з кількох  районів Житомирщини. Організатори – громадська організація «Молодіжний рух «Будь вільний» –  забезпечила чудовий літній відпочинок для 103 дітей віком з 8 до 15 років.

Це діти різних соціальних статусів та сімей, які приїхали з низки населених пунктів Брусиловського району, з с. Почуйки Попільнянського району на Житомирщині та з Києва.

«Гасло табору ми обрали  гастрономічне: «Життя зі смаком», – розповідає керівник ГО, молодіжний керівник церков ХВЄ Житомирської області Олексій Марченко. –  Кожного дня табір відвідував справжній шеф-кухар, котрий на прикладі різних кулінарних шедеврів показував, як і з Ким можна досягти справді смачного життя. А воно може бути тільки з Богом!»

На думку Олексія Марченка команда змогла досягти цілі – об’єднати, здружити дітей та посіяти Слово Боже у їхні сердечка.

«У своїх  відгуках про табір багато дітей писали, що хотіли би побути тут набагато довше.  Серед них є ті, хто живе у прийомних або багатодітних сім’ях, у складних  матеріальних  умовах.  Тому чудова  атмосфера табору (гарне харчування, відносини та любов християн) їх зблизили та дали незабутнє відчуття радості, – ділиться Олексій. –  А для нас, як організаторів,  найбільш цінне те, що ми можемо впливати на серця діток, досягаючи добрих перемін в їхньому житті. Про це свідчать подяки батьків».

Попередня Хори та спів: чим славляться євангельські християни України
Наступна Комітет УЦХВЄ прийняв постанову про матеріальне служіння, десятини та фінансове забезпечення пасторів

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

Правдивий друг любить за всякого часу…

Під таким гаслом місіонери церкви «Нове життя» смт. Царичанки проводили зустрічі з дітьми під час шкільних майданчиків по школах району.

Освіта

Триває третій навчальний рік у «Християнській відкритій академії»

Близько 450 студентів з 17 країн зібралися у віртуальних стінах