Липень 30, 2021 1 660 Переглядів

Діти  з  малозабезпечених сімей Житомирщини вчилися як «Жити зі смаком»

Протягом 21-28 липня на базі відпочинку «Юність», що поблизу м. Малина (де традиційно проходить Malinfest), відбувся літній табір для дітей з кількох  районів Житомирщини. Організатори – громадська організація «Молодіжний рух «Будь вільний» –  забезпечила чудовий літній відпочинок для 103 дітей віком з 8 до 15 років.

Це діти різних соціальних статусів та сімей, які приїхали з низки населених пунктів Брусиловського району, з с. Почуйки Попільнянського району на Житомирщині та з Києва.

«Гасло табору ми обрали  гастрономічне: «Життя зі смаком», – розповідає керівник ГО, молодіжний керівник церков ХВЄ Житомирської області Олексій Марченко. –  Кожного дня табір відвідував справжній шеф-кухар, котрий на прикладі різних кулінарних шедеврів показував, як і з Ким можна досягти справді смачного життя. А воно може бути тільки з Богом!»

На думку Олексія Марченка команда змогла досягти цілі – об’єднати, здружити дітей та посіяти Слово Боже у їхні сердечка.

«У своїх  відгуках про табір багато дітей писали, що хотіли би побути тут набагато довше.  Серед них є ті, хто живе у прийомних або багатодітних сім’ях, у складних  матеріальних  умовах.  Тому чудова  атмосфера табору (гарне харчування, відносини та любов християн) їх зблизили та дали незабутнє відчуття радості, – ділиться Олексій. –  А для нас, як організаторів,  найбільш цінне те, що ми можемо впливати на серця діток, досягаючи добрих перемін в їхньому житті. Про це свідчать подяки батьків».

Попередня Хори та спів: чим славляться євангельські християни України
Наступна Комітет УЦХВЄ прийняв постанову про матеріальне служіння, десятини та фінансове забезпечення пасторів

Вам також може сподобатися

Новини

Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

П’ятидесятницька церква «Нове життя» в місті Бориславі Львівської області одна з тих, де гарно поставлене соціальне служіння. Саме тут і пройшла обласна конференція служителів тюремного та реабілітаційного служінь.

Новини

Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Щочетверга у вечірній час священнослужителі УЦХВЄ здійснюють молитву в онлайн

Освіта

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018

Ним стала Дар’я Плохотніченко з Кіровоградської області. Журі Літературного конкурсу