Листопад 1, 2016 0 517 Переглядів

9 листопада 2016 року в Києві стартує шостий Східноєвропейський Лідерський Форум

     Форум – це платформа для християнських лідерів, служителів і служінь різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на благовістя для східноєвропейських народів з врахуванням особливостей їх культур.

     Протягом чотирьох днів роботи Форуму, з 9 по 12 листопада, виступлять 60 авторитетних спікерів зі Східної Європи та Сполучених Штатів Америки, які представлять більше 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

     Фокус нинішнього Східноєвропейського Лідерського Форуму – Реформація 500. У 2017 році євангельські християни відзначатимуть 500-річчя з початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Президент України П. Порошенко підписав указ «Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні».

     На зустрічі оргкомітету з підготовки святкування ювілею Реформації Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) директор СЄЛФ Ярослав Лукасик сказав: «Німецький мислитель Георг Вільгельм Фрідріх Гегель назвав Реформацію «сенсом історії нового часу». Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до особистості Ісуса Христа – Сина Божого, віковічного Слова, Яке стало плоттю. Саме в цьому полягає її сутність, зміст і сила. А ювілей «500 років Реформації» – прекрасна можливість для євангельської Церкви в Східній Європі реалізувати Велике Доручення Христа – «вчити народи».

     Заявлена фокус-тема знайде відображення в пленарних сесіях, 12 секціях, 40 семінарах, круглих столах та майстер-класах. Форум, у якому візьме участь в якості спікерів  ціла низка служителів ЦХВЄУ, стане грандіозною майданчиком для підготовки до ювілею в масштабах Східної Європи.

Для участі у форумі, будь ласка, реєструйтеся на сайті: http://2016.forumeast.eu/registratsiya

Наш сайт: http://2016.forumeast.eu/

Для довідок: +38 097-003-14-25, info@forumeast.eu

Прес-центр СЄЛФ  

2015foto

Попередня «Дякуйте Господу, добрий бо Він!» - київські церкви відсвяткували День подяки
Наступна Заява учасників ІІ Світового конгресу християн віри євангельської (6-9 жовтня 2016р., м. Львів, Україна)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні

   23 лютого 2016 р. відбулося  п’яте засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України за участю членів ВРЦіРО. Церкву християн віри євангельської представляли старший єпископ Михайло Паночко та представник Церкви у Громадській Раді  Юрій Кулакевич.

Новини братерства

В Одесі відсвяткували 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

27.08.2011. Одеса. Обласна філармонія. Привітні посмішки. Святкова метушня. Простора зала приймає делегатів урочистого з’їзду присвяченого 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні та 450-річчю Пересопницького Євангелія.

Новини братерства