Серпень 23, 2012 0 1003 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав музичний фестиваль у Коростах

12 серпня 2012 року в селі Корости, Косівського району Івано-Франківської області відбувся Другий християнський фестиваль “Джерело”. Декілька сотень місцевих жителів зібралися у мальовничому куточку Прикарпатського краю, щоб послухати пісні та вірші у виконанні учаників цього заходу.

Пісенну програму фестивалю розпочали Василь Грималюк та Степан Куровський, учасники співочого колективу, від якого й запозичив назву цей фестиваль.

З молитвою благословення та словом привітання до глядачів звернувся старший пресвітер Церкви християн віри євангельської Івано-Франківської області єпископ Юрій Веремій.

Християнський виконавець з селища Солотвино Вячеслав Хром’як виконав пісні “Господу хвала”, “Тільки в Божім Сині”, “Небеса”. Він був не єдиним представником Закарпаття на цьому фестивалі, адже одразу після нього на сцену вийшла Руслана Тотавчич із селища Рокосово. Руслана співала пісні “Чисті джерела” та “Серце Богу”.

Представник села Заріччя з Івано-Франківської області Едуард Сад, якого називають українським Андреа Бочеллі, потішив слухачів піснями “Давним-давно там на Голгофі” і “Ти поклич”.

Неперевершену майстерність гри на скрипці та гітарі продемонстрували учасники та переможці різноманітних конкурсів і фестивалів – брати Давидови з Івано-Франківська.

Особливим моментом вечора можна назвати виступ християнської виконавиці з Бурштина Лідії Харун. Коли співачка виконала пісні “Господи мій, пісня моя про Тебе” та “Ім’я Ісус – як мед солодкий”, здавалося ніби її голос сягає небес. Можна було спостерігати, як глядачі та учасники фестивалю поєднювалися у молитві з Богом під час співу Лідії.

У фестивалі “Джерело” також брали участь жителі міста Тернополя – брати з групи “Благовісник”. Вони тішили слухачів своїми піснями та підбадьорювали свідченнями з власного життя.

Про причину створення людини розповіла пантоміма у виконанні кандидатів у майстри спорту зі спортивної гімнастики та трьохразових чемпіонів України з фітнесу братів Прохніцьких з Івано-Франківська, які, не зважаючи на значні досягнення у спорті, змістом свого життя вважають служіння Богові.

Відкриттям таланту на фестивалі можна назвати виступ Надійки Грималюк, уродженки села Корости, де власне і проходив захід. Вона потішила слухачів піснею “Україно, ластівко моя”.

Фінальним акордом співочої програми став виступ музичної групи “Вихід” з Івано-Франківська. Молоді люди співали про вічні цінності та велику Божу любов.

Заключну проповідь Божого Слова виголосив старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. За його проханням глядачі та учасники фестивалю звершили молитву за Україну та разом заспівали відому пісню групи “Джерело” – “Хай щастить вам в дорозі”.

Прес-служба Івано-Франківського ООЦХВЄУ

Попередня "Проповедуй слово, исполняй служение твое"
Наступна Відбувся випуск місіонерської школи місії "Світло для народів"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

 Весь місяць січень у робочому графіку Михайла Паночка був особливо насиченим. Нотатки про деякі події місця читайте далі. Так 6 січня, на Святвечір, старший єпископ за традицією відвідав Сокальську в’язницю, що на Львівщині.

Новини регіонів

«А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю» – у Кідрах рукопоклали служителів  

У мальовничому селі Кідри, що знаходиться на правому березі річки Бережанки,

Новини братерства

Керівники Церков закликали владу і народ припинити ворожнечу

     У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до віруючих різних релігій та конфесій з закликом підсилити молитви за мир і спокій…