Серпень 3, 2021 0 1014 Переглядів

Старший єпископ відвідав церкви Ківерцівського району на Волині (ФОТО)

1 серпня старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав церкви на Волині. У селі Дерно Ківерцівського району, де цього дня відбулося водне хрещення, він послужив словом наставлення братам і сестрам із чотирьох церков, які вступали в заповіт з Господом.

Після водного хрещення, разом зі старшим пресвітером області Михайлом Близнюком та іншими служителями,  Михайло Паночко послужив проповіддю під час богослужіння в церкві села Ромашківка.

Того ж дня в Ківерцівському районі відбулася ще одна подія – відкриття Дому молитви в селі Пальче. До спорудження чудового каркасного будинку доклали зусиль брати і сестри села Котова та інших населених пунктів району.

Під час урочистого зібрання старший єпископ сказав слово наставлення так повів присутніх у молитві посвяти нового Дому молитви.

Сергій Бас, Волинь.

Попередня Молодь Полтавщини отримувала Боже спорядження під час конференції «БагачкаФест-2021»  
Наступна «Жінка, яка шукала Бога» - на конференції в Івано-Франківську сестрам служила місіонерка з Мексики

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння»

Новини братерства

Максим Васін: «Кабміну і Верховній Раді слід невідкладно взятися за питання альтернативної служби»

   Виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін опублікував на сайті risu аналітичний матеріал під назвою  «Альтернативна (невійськова) служба: шлях реформ або вироків?» 

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю

13 листопада старший єпископ Михайло Паночко прийняв участь в зустрічі посла Ізраїлю Реувен Дін Еля зі священнослужителями Євангельських Церков і об’єднань України, що відбулася в Посольстві Ізраїлю в Києві.