Християнська молодь Шумська допомагає сільським дітям пережити психологічні травми, влаштовуючи дозвілля

Християнська молодь Шумська допомагає сільським дітям пережити психологічні травми, влаштовуючи дозвілля

Молодь церков ХВЄ міста Шумськ, що у Кременецькому районі на Тернопільщині, продуктивно використовує літній час для проведення одноденних дитячих майданчиків. Дітки мають можливість дізнаватися про Ісуса, співати християнських пісень, молитися і проявляти свої здібності під час різних майстер-класів.

Отож, командою було проведено одноденні дозвілля для дітей у  с. Рохманів (26.06.2022), с. Васьківці (28.06.2022), с. Кордишів (30.06.2022), с. Залужжя (12.07.2022), с. Обич (15.07.2022) та с. Биківці (17.07.2022). На кожен із таких майданчиків приходило в середньому до півсотні діток.

Молодіжна команда разом з дітками здійснила «Подорож Біблією». Маленькі учасники дізналися про життя біблійних героїв: Адама і Єву, Ноя, Мойсея, Іллю, Даниїла, Йосипа, Йону, Ісуса Христа  і як Бог завжди піклувався про них.

Діти відвідали різні локації, де  мали змогу творити, ставити рекорди, здобувати чудові призи, ласувати солодкою ватою та стрибати на батуті.

Такі одноденні майданчики допомагають психологічно дітям,  які попри віддаленість від лінії  фронту, переживають так звані «дзеркальні травми». Адже спричинені війною стреси у батьків, так чи інакше позначаються і на дітях. Як показує практика, знайомство з Ісусом  – найкращий шлях  до повернення сердечного миру і балансу у житті. Власне це і має на меті християнська молодь.

Слава Богу, що є люди, посвячені для цього служіння та навіть у тривожний час чують заклик Ісуса жити «використовуючи час, – дні-бо лукаві!» (Ефесян 5:16)

Оксана Гудзь

Previous Департамент освіти УЦХВЄ пропонує книгу «Засади віровчення» в аудіо форматі
Next Зустрічайте – в мережі з’явився  багатофункціональний telegram-бот ІНФО УЦХВЄ

You might also like

Новини братерства

При Підволочиській церкві на Тернопільщині відкрився прокат медичного обладнання

На території Дому молитви церкви ХВЄ в селищі Підволочиськ на

Служіння дітям і підліткам

Християнські табори

Програми для таборів Программа: «Хто я?»(укр./рос.) Програма розрахована на 3

Соціальне служіння

Вперше на Львівщині відбулися модульні курси для військових капеланів УЦХВЄ 

«ЗСУ має 700 вакантних місць на посаду капелана. Зайнятих тільки