Липень 25, 2022 0 757 Переглядів

Християнська молодь Шумська допомагає сільським дітям пережити психологічні травми, влаштовуючи дозвілля

Молодь церков ХВЄ міста Шумськ, що у Кременецькому районі на Тернопільщині, продуктивно використовує літній час для проведення одноденних дитячих майданчиків. Дітки мають можливість дізнаватися про Ісуса, співати християнських пісень, молитися і проявляти свої здібності під час різних майстер-класів.

Отож, командою було проведено одноденні дозвілля для дітей у  с. Рохманів (26.06.2022), с. Васьківці (28.06.2022), с. Кордишів (30.06.2022), с. Залужжя (12.07.2022), с. Обич (15.07.2022) та с. Биківці (17.07.2022). На кожен із таких майданчиків приходило в середньому до півсотні діток.

Молодіжна команда разом з дітками здійснила «Подорож Біблією». Маленькі учасники дізналися про життя біблійних героїв: Адама і Єву, Ноя, Мойсея, Іллю, Даниїла, Йосипа, Йону, Ісуса Христа  і як Бог завжди піклувався про них.

Діти відвідали різні локації, де  мали змогу творити, ставити рекорди, здобувати чудові призи, ласувати солодкою ватою та стрибати на батуті.

Такі одноденні майданчики допомагають психологічно дітям,  які попри віддаленість від лінії  фронту, переживають так звані «дзеркальні травми». Адже спричинені війною стреси у батьків, так чи інакше позначаються і на дітях. Як показує практика, знайомство з Ісусом  – найкращий шлях  до повернення сердечного миру і балансу у житті. Власне це і має на меті християнська молодь.

Слава Богу, що є люди, посвячені для цього служіння та навіть у тривожний час чують заклик Ісуса жити «використовуючи час, – дні-бо лукаві!» (Ефесян 5:16)

Оксана Гудзь

Попередня Департамент освіти УЦХВЄ пропонує книгу «Засади віровчення» в аудіо форматі
Наступна Зустрічайте – в мережі з’явився  багатофункціональний telegram-бот ІНФО УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Бо так годиться нам виповнити усю правду” – у Києві хрестили близько 60 новонавернених

19 січня, в Хрещення Господнє, київські церкви християн віри євангельською хрестили близько 60 новонавернених…

Освіта

24 лютого стартувало навчання нової групи Волинської філії КБІ

24 лютого 2023 року стартувало навчання нової групи Волинської філії

Новини братерства

9 листопада 2016 року в Києві стартує шостий Східноєвропейський Лідерський Форум

   Форум – це платформа для християнських лідерів, служителів і служінь різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів…