Липень 25, 2022 0 405 Переглядів

Християнська молодь Шумська допомагає сільським дітям пережити психологічні травми, влаштовуючи дозвілля

Молодь церков ХВЄ міста Шумськ, що у Кременецькому районі на Тернопільщині, продуктивно використовує літній час для проведення одноденних дитячих майданчиків. Дітки мають можливість дізнаватися про Ісуса, співати християнських пісень, молитися і проявляти свої здібності під час різних майстер-класів.

Отож, командою було проведено одноденні дозвілля для дітей у  с. Рохманів (26.06.2022), с. Васьківці (28.06.2022), с. Кордишів (30.06.2022), с. Залужжя (12.07.2022), с. Обич (15.07.2022) та с. Биківці (17.07.2022). На кожен із таких майданчиків приходило в середньому до півсотні діток.

Молодіжна команда разом з дітками здійснила «Подорож Біблією». Маленькі учасники дізналися про життя біблійних героїв: Адама і Єву, Ноя, Мойсея, Іллю, Даниїла, Йосипа, Йону, Ісуса Христа  і як Бог завжди піклувався про них.

Діти відвідали різні локації, де  мали змогу творити, ставити рекорди, здобувати чудові призи, ласувати солодкою ватою та стрибати на батуті.

Такі одноденні майданчики допомагають психологічно дітям,  які попри віддаленість від лінії  фронту, переживають так звані «дзеркальні травми». Адже спричинені війною стреси у батьків, так чи інакше позначаються і на дітях. Як показує практика, знайомство з Ісусом  – найкращий шлях  до повернення сердечного миру і балансу у житті. Власне це і має на меті християнська молодь.

Слава Богу, що є люди, посвячені для цього служіння та навіть у тривожний час чують заклик Ісуса жити «використовуючи час, – дні-бо лукаві!» (Ефесян 5:16)

Оксана Гудзь

Попередня Департамент освіти УЦХВЄ пропонує книгу «Засади віровчення» в аудіо форматі
Наступна Зустрічайте – в мережі з’явився  багатофункціональний telegram-бот ІНФО УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

Новини братерства

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.

Новини братерства

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі.