На Хмельниччині призначили нового керівника місіонерського служіння Олександра Яковчука

На Хмельниччині призначили нового керівника місіонерського служіння Олександра Яковчука

1 серпня 2025 року в церкві «Благодать Христа» м. Хмельницький відбулася робоча нарада працівників «Голосу надії», в якій взяли участь директор місії Віталій Оніщук, його заступники Євген Мельничук, Володимир Гусак та Сергій Тарасюк, старший пресвітер УЦХВЄ Хмельниччини Ростислав Мурах та місіонери, які служать в області.

Служителі ділилися успіхами та проблемами, обговорювали актуальні питання. Новим відповідальним за місіонерське служіння в Хмельницькій області було призначено Олександра Яковчука, який раніше служив місіонером у Запорізькій області, але був змушений виїхати з окупованого Приморська.

Також провели невелике богослужіння, під час якого звершили молитву над немовлям сім’ї місіонерів «Голосу надії». Настанови батькам давав Віталій Оніщук.

Крім того, керівництво місії відвідало місіонерські точки у Красилові, де майже завершилося будівництво Дому молитви, та Полонному, де саме заклали фундамент майбутнього храму.

Джерело:  voice.org.ua

 

Previous Незабутній тиждень, сповнений світла й радості – під Києвом провели табір для дітей військовослужбовців з Василькова
Next Цього літа на Рівненщині сотні людей уклали завіт з Богом 

You might also like

Новини

Кращих знавців Біблії нагородили у Рівненській обласній раді

24 травня нагородили переможців VI обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

Новини

Табір для дітей та підлітків «Вузенька стежка» провели на Хмельниччині

Обласний християнський табір для дітей та підлітків віком від 8