Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

     20-21 березня 2015 року у «Церкві Бога Живого»  м. Вишгород (пастор Олександр Озеруга), відбулася чоловіча конференція для церков Києва та області.

     Вже стало доброю традицією проводити цей чоловічий форум  за участю гостей – служителів із  США. Зокрема засновника та старшого пастора об’єднання церков Grace Ministries International (GMI) Майлса Суїні і його команди.

     Під час конференції Майлс Суїні проповідував про призначення чоловіка у світлі Божого Слова та любов до свого дому. Пастор Бо Магіхі мав слово на тему «Приймаючи повноту Ісуса», а Метт Суїні проповідував на тему «Сіль землі». Ще один спікер Брендон Хеклер сказав проповідь на тему «Що в твоїй руці».

     Послухати матеріали конференції в аудіо-форматі можна на сайті «Церкви Бога Живого»

Previous Київське міське об’єднання планує і далі використовувати по максимуму всі можливості та ресурси
Next «Ти і твій страх: хто переможе?» - тема сестринської конференції на Київщині

You might also like

Новини братерства

Звернення глав євангельських протестантських Церков України з нагоди виборів Президента України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають курс подальшого розвитку нашої країни на десятки років.

Новини братерства

В Ірпіні УЦХВЄ відкрила новий Сімейний центр, що стане пілотним для інших областей

Мешканці смартбудиночків на території нового Сімейного центру в Ірпіні, переважно

Благовістя

Благовістя, особисте та в інтернеті, стало предметом обговорення під час зустрічі благовісників братерства

5-6 березня 2019 року відбулась всеукраїнська зустріч благовісників УЦХВЄ. Церква «Благодать», що