Перший з початку повномасштабної війни обласний молодіжний табір провели у Харківській області

Перший з початку повномасштабної війни обласний молодіжний табір провели у Харківській області

Перший обласний молодіжний табір в Харківській області  пройшов з 4 по 6 серпня. Для більше ніж 120 молодих людей цей виїзд був довгоочікуваним: нові знайомства, спілкування, пісні, молитви, семінари, розваги, вогнище, смачні страви…

На ранкових і вечірніх служіннях славили й поклонялися Богові та отримували Слово настанови від служителів. Під час вечорів хвали, у поклонінні Богу, відбувається багато чудес. Це був особливий час духовного оновлення, наповнення Святим Духом, дружби та реалізації свого потенціалу для Божої слави.

У суботу на вечірньому зібрані отримали Слово настанови від старшого пресвітера Харківщини Іллі Герасима, служителя з Дніпра Дениса Гриценка та пастора церкви «Джерело Життя» Сергія Циганкова.

Було багато закликів до молоді. Скажи гріху – ні! Спілкуйся з Богом, розвивай особисті відносини. Будь принциповим стосовно гріха, не йди на компроміси. Будь кращим у тому, що ти робиш.

У неділю перший заступник старшого пресвітера – Петро Лобойко закликав весь табір згадати страждання нашого Господа і взяти участь у служінні хліболамання.

Багато хлопців і дівчат від початку повномасштабного вторгнення залишалися в Харкові та області. Вони активно служили, тому це був благословенний час відпочинку, коли служили саме їм.

Організувати захопливий молодіжний відпочинок – справа непроста, яка потребує особливої уваги. Окрім відпочинку організатори ставлять собі за мету допомогти молоді розкрити свій потенціал, щоб знайти своє місце та покликання в житті.

Відповіді на питання: «Що нового отримали для себе?» – були різноманітні, але більшість учасників ділилися, що здобули перемогу у різних сферах: хтось переміг образу, гріхах, вияв гордині, а хтось відчув особливе обновлення, перемігши втому, яка накопичилась.    Навчились перемагати біль та розуміти, що ти не один. Відчули свободу, коли співали. Інші просто відпочили з початку війни та нарешті виспались…

Це були насичені Богом дні. Від’їжджати ніхто не хотів. Але тішило, що більшість із відпочиваючих табору  мають багато спільних проєктів для Бога, багато ідей і вони хочуть робити це тепер разом.

Ірина Ольшанська

Previous Місіонер Микола Кулакевич: «Люди побачили, що церква – це відповідь на їхні потреби!» (ВІДЕО)
Next «Ніхто більше не назве мене двієчником, я буду відмінником!» - координатор спортивних таборів Павло Рожков - про спорт та своє навернення

You might also like

Новини братерства

Михайло Паночко – християнам Франції: “Це ваш час, щоб заспокоювати та зцілювати любов’ю та силою Господа!”

«У ніч на суботу світ потрясли новини з Франції. Ми пишемо цей лист, щоб засвідчити вам нашу братерську спільність, молитви та любов», – йдеться у листі…

Новини братерства

«Ісус зцілить рани й допоможе піднятись Україні» – Різдвяне привітання Михайла Паночка

Дорогі сестри й брати,  сердечно вітаю вас з чудовим святом

Новини братерства

Депутати пообіцяли взаємодіяти із Радою Церков

Уперше за останні сім років у Верховній Раді депутати різних фракцій зустрілися на круглим столом із представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  (ВЦіРО), щоб обговорити питання законотворчості у сфері моралі.