У Житомирі придбали приміщення для нової церкви, на яку збирали кошти церкви в Україні й закордоном

У Житомирі придбали приміщення для нової церкви, на яку збирали кошти церкви в Україні й закордоном

Потреба в приміщенні для нової церкви в м. Житомирі виникла років три тому. Спочатку це було бачення, яке в молитві брати приносили Богу, а пізніше, коли отримали підтвердження, що в цьому є Божа воля, почали шукати відповідну будівлю. І от 7 червня 2023 року Житомирське обласне об’єднання УЦХВЄ придбало будинок, де розміститься Дім молитви.

Кошти для купівлі збиралися протягом трьох місяців, і це переважно пожертви меценатів та церков як в Україні, так і за її межами.

«Щира подяка усім, хто жертвував і молився, щоб ця подія сталася», – каже старший пресвітер обласного об’єднання Іван Фещенко.

За його словами, придбаний будинок має 1200 квадратних метрів. На даному етапі приміщення ще потребує реконструкції та ремонту. Команди будівельників із різних церков Житомирщини, Рівненщини та Волині вже активно включилися в роботу. Наразі відремонтували 150 квадратів – це 5 кімнат, де живуть місіонери. Відбулося навіть перше Богослужіння, на яке прийшло близько 20 людей.

Як повідомляє старший пресвітер, основний зал для богослужінь буде займатиме 200 квадратів. Крім того, ще треба відремонтувати класи Недільної школи, братерську та сестринську кімнату, благодійну їдальню. У планах є бажання навіть зробити кімнати під готельні номери.

Нова церква «Слово віри», де пастором служить Іван Фещенко, потребує подальшої фінансової підтримки.

«Якщо Господь прихилить ваше серце для пожертв, можете скористатися нашими реквізитами. Дякуємо усім за відкриті серця, за молитви. Нехай Господь рясно вас благословить», – каже пастор.

Реквізити. Найменування отримувача: РО ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛ.ОБ’ЄДНАННЯ УЦХВЄ. Код отримувача: 25754473. Рахунок отримувача: UA873052990000026008026404094. Назва банку: АТ КБ ПРИВАТБАНК/

Previous «У найбільш скрутний час до церкви хлинули потоки людей» - Віктор КЛЕЦЬ (ВІДЕО)
Next У Хмельницькому 90  волонтерів розпочали курс навчання на військових капеланів  

You might also like

Новини братерства

Завершилася шоста Міжнародна місіонерська школа: сертифікати отримали студенти із семи країн

23 серпня 2017 р. відбулося урочисте закриття шостої Міжнародної місіонерської школи, яка традиційно проходить на базі Київського біблійного інституту за сприяння місії «Світло для народів» (Швеція).

Новини регіонів

За рік на Волині утворилися три нові церкви та посвятили п’ять Домів молитви

30 грудня на Волині відбулася річна XXXV звітна конференція обласного

Новини братерства

Як будемо служити наступного року? – Комітет УЦХВЄ затвердив бюджет та визначив пріоритети на 2025 рік

11-12 грудня на Івано-Франківщині відбулася підсумкова нарада Комітету УЦХВЄ. Старші