Визначено переможця Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2019 року – ним став Володимир Чалчинський з Києва

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять троє українських християнських письменників — Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк, визначилося з переможцем 2019 року. Ним став випускник акторського факультету Київського національного університету ім. Карпенка-Карого Володимир Чалчинський з оповіданням «Крізь сумніви».
Твір оповідає про шлях пошуку Бога та змісту життя через переосмислення власних випробувань та очікування особливого знаку від Всевишнього.
Автор родом із міста Одеси, але після закінчення навчання проживає у Києві.
«Щиро вдячний за те, що журі відзначило моє оповідання, — ділиться емоціями переможець. — Хочу вірити, що мені вдалося передати щось важливе для кожної людини. До речі, перечитуючи свій твір, помітив важливу лінію, якої я спеціально не прописував. Таке враження, ніби Хтось допоміг це написати. Тому щиро дякую Йому».
«Від імені колективу журі дякую всім авторам, які спробували свої сили в нашому конкурсі, — підсумовує результати конкурсу голова журі Богдан Галюк. — Слово має велику силу — руйнівну або конструктивну. Животворче слово у вправних устах здатне принести життя в долину смерті, радість у царство смутку, світло в темницю гріха. І саме такою силою наділені твори, які цього року ввійшли до збірки кращих оповідань Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна. Цього разу переміг Володимир Чалчинський, але наступного — переможцем можете стати ви. Лише не зупиняйтеся!».
Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Відділом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ».
За результатами конкурсу Володимир Чалчинський отримає Почесний приз конкурсу, грошову винагороду й авторські примірники книги, яка вже готується до друку.
До збірки кращих творів, яка носитиме назву оповідання-переможця, ввійшло шість оповідань конкурсантів: «Будинок із піску» Юлії Лісовської, «Іспит» Юлії Чернієнко, «Лицар Світла» Миколи Мучинського, «Малючок» Тетяни Гаркавець, «Повернення» Олени Гешко та «Крізь сумніви» Володимира Чалчинського.
Нагородження переможця відбудеться на одній із зустрічей Відділу освіти Української Церкви ХВЄ.
Прес-служба відділу освіти УЦХВЄ
You might also like
Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие
ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви. Вместе совершили Вечерю Господню!
Найбільша сільська церква ХВЄ Волині відсвяткувала своє 85-річчя
Як багато Карпилівок, розкиданих по різних куточках і глибинках, має наша мальовнича Україна. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну з них, про ту, яка причаїлася серед розфарбованих осінню ківецівських лісів, про ту, яка має перспективу і майбутнє, бо повниться дітьми, які виростають у здорових християнських сім’ях, про ту, жителі якої недільними ранками й тихими вечорами поспішають до церкви подякувати й помолитися Богові.
«Як знайти баланс між сім’єю і служінням?» – вечір для сімейних пар провели у церкві Івано-Франківська
Вечір для молодих сімей на тему «Як знайти баланс між