Віряни запорізьких євангельських церков приєдналися до Всесвітньої молитви за Україну

День Незалежності України, 24 серпня, у 2025 році було оголошено Всесвітнім днем молитви за Україну. На заклик старшого єпископа УЦХВЄ Анатолія Козачка відгукнулися церкви по усій країні та за її межами.
Так, наприклад, у Запоріжжі відбулося загальноміське молитовне служіння в приміщенні церкви «Слово життя», де служить Анатолій Трачук, старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ.
«Лунали молитви за припинення війни, за справедливий мир і відновлення нашого народу. Також за владу та військових, за полонених і їхні сімʼї, за повернення викрадених дітей, сиріт та вдів, за зцілення ран… А ще за Церкву – за пробудження та прояви духовних дарів», – розповів Анатолій Трачук.
До молитви присутніх закликали: старший пресвітер Анатолій Трачук, його перший заступник Віктор Флорко та заступник Богдан Гаврилов, також керівник відділу капеланського служіння Роман Рагімов.
Багато вірян помісних церков Запоріжжя змогли об’єднатися у спільній молитві завдяки прямій трансляції богослужіння, яка була організована того вечора.
«Хочу наголосити, що ми й надалі будемо продовжувати молитися, бо маємо впевненість, що багато може молитва праведників», – підкреслив на завершення служіння Анатолій Трачук.
Степан ТИЩЕНКО.

Вам також може сподобатися
«Змінити серце — змінити країну»: ректор КБІ про шлях України, травми війни та місію Церкви
В ефірі каналу Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ ректор Київського Біблійного
Україна молиться: у Києві відбувся Національний молитовний сніданок
23 серпня 2026 року, у День Державного Прапора України, у
MalynFest: повернення до джерел – історія табору, що надихає покоління
Серед лісів Житомирщини, неподалік від міста Малина, існує місце, яке стало