Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію

Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію

 

Залізна завіса, цензура і тотальна фальсифікація історії в СРСР стали причиною того, що сучасні українці мало цікавляться світовою та національною історією в порівнянні з іншими європейцями. Тому подібний просвітницький проект є дуже важливим в освяченні правди, в подоланні упереджених суджень про євангельські церкви, у формуванні в українців здорового світогляду і розуміння того, як істина здатна впливати на всі сфери життя країни.

ГО «Східноєвропейська Реформація» безкоштовно надає макети стендів для друку всім, хто бажає поставити їх в своєму місті. Для цього надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу reformation.school@gmail.com, вказавши назву міста, прізвище, ім’я та номер телефону  контактної особи. З питаннями звертайтесь за номером (097) 003-14-25.

     http://c4u.org.ua/

Previous Свято для усього села: водне хрещення у Тинному
Next Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину

You might also like

Новини регіонів

35 років Божих благословінь – церква в Ланівцях відзначала день народження місцевої громади

8 серпня церква міста Ланівці, що на Тернопільщині, відзначила своє

Новини
Новини регіонів

Старший єпископ відвідав церкви Чернівецької області

27 серпня 2017р. старший єпископ Михайло Паночко, разом із старшим пресвітером  Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ  Петром  Карповим відвідали церкву християн віри євангельської  у м. Герца.