49 дітей з Рівненщини вирушили на відпочинок до Болгарії

49 дітей з Рівненщини вирушили на відпочинок до Болгарії

18 серпня група дітей із різних громад Рівненщини вирушила на відпочинок до Болгарії. Учасники поїздки — хлопчики й дівчатка віком від 8 до 15 років з Дубровицької, Зарічненської, Володимирецької, Рокитнівської, Березнівської, Березівської, Дубенської та Млинівської громад. Їхні рідні загинули під час війни або зникли безвісти.

Як повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, подорож триватиме 12 днів, а всі витрати взяла на себе українська діаспора в США, церква «Життя» м. Такома.

«На початку літа у мене була зустріч з уродженцем Рівненщини Віктором Прохором, він — старший пастор у Life Christian Church в США. Коли гість запитав, як можна підтримати область, ми зійшлись на думці, що дітям треба влаштувати відпочинок», — розповідає Андрій Карауш.

Організацію поїздки взяли на себе Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ спільно з Відділом з питань міжнародних, міжрегіональних зв’язків та взаємодії з громадами Рівненської облради, а також з обласним департаментом соцполітики.

Перед від’їздом голова облради, начальник ОВА Олександр Коваль зустрілись з дітьми та вручив термопляшки від облради, а також павербанки і сертифікати в аквапарк від благодійників, народного депутата Віктора М’ялика.

«Ми вдячні Богу за людей, в яких відкриті серця до України. Особлива подяка церкві «Життя» м. Такома та єпископу Віктору Прохору, адже це вже не перша їхня масштабна допомога нашому народові від початку повномасштабної війни. Минулого року завдяки їхнім старанням були закуплені аптечки для ЗСУ, насіння для фермерів, профінансовані декілька поїздок на Схід з допомогою. Віримо, що і цей подарунок принесе велику користь для наших діток», – зазначив єпископ Олександр Коток.

Олександр ГЕНІШ.

Previous День який може змінити багато – євангелізаційний майданчик для дітей провели в смт Чутове на Полтавщині
Next Контролювати свої емоції вчилася молодь Кіровоградщини під час обласного молодіжного табору

You might also like

Новини

Спільна заява СЄА, ЄЄА та РЄПЦУ з приводу річниці російського вторгнення

Минув рік із того часу, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення