Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи з виготовлення різдвяних листівок для захисників

Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи з виготовлення різдвяних листівок для захисників

1 грудня 2022 року в Україні та за її межами стартувала ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника». Її організаторами є фундація «Східноєвропейська Реформація», команда якої протягом усіх місяців війни цілеспрямовано допомагає українцям гуманітарними вантажами, наданням притулку біженцям, постачає необхідне обладнання для військових та підтримує тісні взаємини з військовими капеланами.

«Щороку ми в особливий спосіб чекаємо на Різдво Христове. Ми створюємо святкову атмосферу очікування, читаємо та розповідаємо історію народження Ісуса Христа, святкуємо в наших церквах, збираємося у сімейному колі, даруємо подарунки, запрошуємо в гості друзів та сусідів, співаємо разом колядки. Також за прекрасною традицією ми надсилаємо різдвяні листівки друзям і родині, тому що знаходимо радість у простому вчинку побажання спокійних та радісних свят Різдва Христового для тих, кого ми любимо. Ми щодня з великою вдячністю згадуємо наших захисників. Вони зараз далеко від дому, відважно захищають право на нашу свободу, незалежність та майбутнє», – говорить координатор ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника» Наталія Лукасік.

За її словами різдвяна листівка від дорослого або малюнок від дитини – це гарний спосіб показати нашим героям наскільки ми цінуємо їхню сміливість та незламність, відчайдушність та жертовність, вірність Україні та її народу! Це можливість висловити слова надії, підтримки та підбадьорення, поділитися теплотою наших сердець та мріями про перемогу і відродження нашої країни.

Організатори пропонують наступний алгоритм дій, у результаті якого всі листівки, листи та малюнки для військових передадуть капеланам:

  1. Придбай або зроби листівку! Ти також можеш заохотити дітей до створення малюнку.
  2. Напиши слова підтримки та вітання захисникам. Можна почати так: «Дорогий Захиснику, вітаю Тебе з Різдвом Христовим!»
  3. Відправ листівку одному з координаторів (своїм коштом). Якщо ти не маєш можливості відправити листівку, надішли її нам на електронну пошту info@c4u.org.ua, ми видрукуємо та відправимо її.
  4. Змотивуй інших взяти участь в ініціативі!

Оскільки кілька мільйонів українців перебувають зараз за межами України, то ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника» має всі шанси стати міжнародною. Вона триватиме до середини січня, тим самим даючи можливість нашим захисникам отримати вітання з Різдвом Христовим 25 грудня та 7 січня.

Нижче наведені адреси координаторів:

  • Україна – Маріанна Шамоніна
    Нова пошта, м. Вишгород, відділення № 3
    067 681 25 55
  • Польща – Jan Łukasik
    20-019 Narutowicza 71/12, Lublin
  • Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії – Iryna Rozhko

121 Worren Gardens
Lisburn
United Kingdom
BT28 1HN

Previous Як мати довірливі стосунки з Творцем, вчилися на жіночій конференції сестри з Кіровоградщини
Next «Дякую Богу за те, що в час війни ми можемо будувати молитовні будинки» -  Михайло Паночко (ВІДЕО)

You might also like

Новини

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні     

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану не може

Привітання