У селищі Чутове, що на Полтавщині, відбулося служіння рукопокладання

На Полтавщині зростає нове покоління служителів і працівників на ниві Божій. Так, 17 березня в церкві «Спасіння» в смт Чутове відбулося рукопокладення на дияконське служіння Костенка Богдана.
Чудова атмосфера, пісні хвали Господу і подяка за те, що Господь дарував нам привілей знати Його і служити величному Богу.
На богослужіння прибули гості з інших церков, які ділилися словом та настановами. Зокрема, старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман, подав настанови для молодого служителя, та порадив зосередити увагу на листі апостола Павла до Тимофія, де написано яким має бути диякон в служінні й житті.
Пастор з церкви «Нове Життя» в с. Котельва Петро Устимчук нагадав: «Щоб бути серед тих, хто зміцняє народ Божий, вселяє віру, як це робили Ісус Навин і Халев, а не сіяти зневіру, потрібно старитися бути підтримкою для старших, як Ор й Аарон були підтримкою для Мойсея. Бо навіть великі Божі люди потребують підтримки», – зауважив пастор.
Також присутніх привітав пастор церкви в с. Решетилівка Василь Бубка, диякон церкви «Нове Життя» в с.Супрунівка Василь Федорук, диякон полтавської церкви «Нове Життя» Іван Кондрамашин, вчитель-капелан проректор «Полтавської Богословської Семінарії» Ігор Скрипніченко.
Останній проповідував про те, як добре і як важливо, щоб у церкві й суспільстві були ті люди, які говорили б правду, що записана у Священному Писанні.
Диякон місцевої церкви Богдан Костенко подякував за честь та доручене служіння «Щиро дякуємо братерству Полтавщини за молитви та підтримку в нашій спільній роботі на Божій Ниві», – підкреслив молодий служитель.
Вам також може сподобатися
Сестринське служіння на Волині – січень-лютий 2017
«За віру євангельську», №06 (268), червень 2024
Пропонуємо вашій увазі електронний варіант газети «За віру Євангельську» за
Церква в селі Повча на Рівненщині відзначала 100-річчя
15 вересня церква села Повча, що на Дубенщині Рівненської області,





