У Білій Церкві християни провели сімейну євангелізацію

Євангелізувати вирішили у міському парку відпочинку та культури імені Т. Г. Шевченка. Вздовж паркових алей, якими люди йшли на майданчик, розставили підготовлені сестрами стенди з різними фото і мудрими порадами та висловами про сім’ю. Тож всі відвідувачі мали змогу все це роздивитись та перечитати.
Незважаючи на дощ, який час від часу заважав, та інші заходи в парку, які проводились паралельно, на майданчик прийшло близько 130 дітей з батьками. Діти проходили різні спортивні «станції», на яких отримували смайлики, для того, щоб в кінці заходу отримати приз. Спортивна частина тривала протягом години, а далі відбувалось основне, заради чого власне все це робилось. Молодіжний служитель Тимур Котовський, через метод «Євангеліє в фарбах», розповів присутнім історію про люблячого батька і блудного сина, в якій наголосив, що всі люди як блудні сини, які залишили свій дім в пошуках щастя, але так і не знайшли його, а Бог є люблячим батьком. Він і зараз чекає своїх блудних синів і дочок, щоб повернути їм це щастя, яке вони втратили, коли пішли з Його присутності. Потім настав час призів – усім дітям було вручено невеликі подаруночки: м’які іграшки, кукурудзяні палички та повітряні кульки.
У проведенні спортивного майданчика активно участувала вся молодь Білоцерківської помісної церкви ХВЄ. Що не може не радувати.
You might also like
Мешканка Херсонщини – про моторошну втечу з окупації та про те, як християни відновлюють будинки у звільнених селах
Поки рани частково звільненої Херсонщини ще кровоточать, туди ледь не
Луцькі п’ятидесятники провели пасхальні авто-богослужіння на аеродромі
19 та 20 квітня 2020 року волинські церкви ХВЄ провели
Від підпільного співника до столітнього ювілею, або як церква у Чуделі пройшла шлях від таємних зібрань до благодійного центру
19 жовтня церква християн віри євангельської села Чудель урочисто відзначила








