Коли молитва об’єднує країну: у Миколаєві провели Молитовний сніданок

Старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан взяв участь у Молитовному сніданку, який відбувся 31 травня в Миколаєві.
Захід об’єднав представників влади, духовенства, громадського сектору, бізнесу, військового капеланства, ветеранів та міжнародних партнерів України для спільної молитви за нашу державу, її захисників і встановлення справедливого миру.
Серед учасників були начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, конгресмен США Тім Волберг, представники Національного молитовного президентського сніданку США, керівники області та міста, депутати, служителі різних конфесій та громадські діячі.
У межах заходу лунали молитви за Збройні Сили України, поранених військових, родини загиблих Героїв, медиків, волонтерів, капеланів, українські родини, державну владу та міжнародних партнерів України, повідомляється на Facebook-сторінці Миколаївської обласної військової адміністрації.
Під час зустрічі також говорили про важливість духовної єдності суспільства, підтримку одне одного та міжнародну солідарність в умовах війни. І, звичайно, особливу увагу приділили молитві за перемогу України та встановлення справедливого миру.

You might also like
Кабмін затвердив порядок відвідування храмів у разі послаблення карантину
Уряд більш детально сформулював обмеження масових релігійних заходів під час
Вийшов друком другий номер журналу «Благовісник» за 2024 рік
Цього року матеріали журналу присвячені актуальній темі душеопікунства. У поточному
Коли церкви говорять мовою творчості та любові — досвід Київщини
Різдвяно-новорічні свята й зимові канікули для школярів — час, коли церкви виходять за межі звичних форматів служіння, щоб донести якомога більшій кількості людей (дітям та їхнім батькам) головну звістку про Спасителя.