ВРЦіРО зустрілася з керівництвом Міністерства оборони України

19 червня 2025 року в Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) із Заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Євгеном Мойсюком.
Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання подальшого розвитку військового капеланства в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, зазначили важливість діяльності мобільних міжконфесійних груп в контексті духовної підтримки військослужбовців та їх родин, торкнулися певних аспектів реалізації урядової постанови N 76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час”, наголосили на важливості продовження діалогу для вирішення проблемних питань, які виникають під час відбиття Україною російської воєнної агресії.
В зустрічі ВРЦіРО із Заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Є.Мойсюком взяли участь: Головуючий у ВРЦіРО, голова ВСЦЄХБ, єпископ Валерій Антонюк, Верховний Архієпископ УГКЦ Святослав Шевчук, голова Синодального управління військового капеланства ПЦУ, митрополит Іоан (Яременко), єпископ РКЦ Віталій Кривицький, старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, єпископ УЄЦ Олександр Зайцев, глава УЄ ВАЦ, єпископ Маркос Оганесян, Верховний муфтій Криму ДУМАРК Айдер Рустамов й інші представники церков і релігійних організацій, а також представники профільних управлінь Міністерства оборони України.
Джерело: vrciro.org.ua 
You might also like
«Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі!» – історія життя і служіння Сергія Анчука з Волині (ВІДЕО)
Колектив волинської студії «Крок назустріч» зафільмував історію життя та служіння пастора з
Школа молитви для обласних відповідальних за молитовне служіння
На базі Львівської Богословської семінарії пройшла друга Школа молитви Департаменту
Є Бог, Який бачить, і є люди, які пам’ятають – у Рівному провели зустріч вдів загиблих захисників
2 липня 2025 року в місті Рівне, у місії «Добрий Самарянин», вкотре відбулася зустріч для жінок, які втратили чоловіків