Життя, щоб славити Бога — єпископу Михайлу Мокієнку 70 років

Життя, щоб славити Бога — єпископу Михайлу Мокієнку 70 років

«Життя він у Тебе просив, і дав Ти йому довголіття на вічні віки!» (Пс. 20:5).

Сердечно вітаємо з днем народження єпископа Михайла Михайловича Мокієнка, життєвий шлях якого – то яскравий приклад посвяти Богові та служіння людям. Він народиться у християнській родині, у третьому поколінні віруючих.

У 70-х роках, коли радянська система тіснила Церкву, Михайло прийняв водне хрещення, за свої погляди був відрахований з технікуму. Почав служити й незабаром був обраний на дияконське служіння в рідній церкві в селі Томаківка на Дніпропетровщині. А в 90-х прийняв служіння старшого пастора, очолив Дніпропетровське обласне об’єднання УЦХВЄ та згодом був рукопокладений в сан єпископа.

За роки його служіння були започатковані десятки нових церков, освітні благодійні та місійні проєкти. Під його керівництвом зросли сотні служителів. У час війни продовжує ще з більшим натхненням і пасторською відвагою служити людям. Разом з дружиною Лідією Остапівною вони виховали четверо синів.

«Ваше служіння, відданість і приклад віри надихають багато людей в нашій церкві та поза її межами. Нехай Бог і надалі зміцнює Ваш дух, дарує міцне здоров’я, мир у серці та радість у кожен новий день!» – побажав Михайлу Мокієнку в привітанні старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок.

Previous Апологетика як інструмент для служіння підліткам - на Житомирщині відбулося навчання служителів дитячого й підліткового служіння
Next «Ми встигли тільки вибігти з мікроавтобуса, як в нього врізався дрон із вибухівкою» – свідчення Сергія Турка про Божий захист

You might also like