«Завдяки єдності церков Україна має славне майбутнє» – Анатолій Козачок на зустрічі з предстоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком

15 червня старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок відвідав Патріарший собор Воскресіння Христового у Києві, де зустрівся з главою Української Греко-Католицької Церкви Святославом Шевчуком. Він подякував главі УГКЦ за привітання з нагоди свого обрання старшим єпископом та підкреслив: «Завдяки єдності церков Україна має майбутнє, адже ми маємо спільне бачення для добра нашої нації».
Глави Церков обмінялися думками щодо суспільних тенденцій та обговорили ряд тем щодо освітніх, душпасторських та благодійних справ.
«Солідарність між нашими громадами в перші місяці війни була рятівною для нас», – зауважив предстоятель УГКЦ.
Учасники зустрічі обговорили та домовилися дослідити можливі шляхи співпраці в душеопікунстві людей, які постраждали внаслідок війни.
У зустрічі також взяли участь: перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Віталій Яцюк, директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич та керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні Олекса Петрів.
На завершення зустрічі старший єпископ УЦХВЄ подарував очільнику УГКЦ видання «Історія п’ятидесятництва в Україні», та пам’ятну медаль з нагоди 100-річчя п’ятидесятницького пробудження в Україні та прийняв подарунок у відповідь.
You might also like
«Не пропусти свій сезон» – на Харківщині провели регіональну підліткову конференцію
Регіональна підліткова конференція на тему «Не пропусти свій сезон» відбулася
Подарунок від Бога – родинам загиблих волонтерів подарували власне житло на Київщині (РЕПОРТАЖ)
З Вікторією Ільчук та Оксаною Супрун ми зустрілися у затишному
«Молитва – наймогутніша зброя» – підкреслив Анатолій Козачок під час служіння з нагоди Національного дня молитви за Україну
22 червня 2024 у Київському палаці спорту (вперше з часу




