Березень 5, 2023 0 471 Переглядів

«Відповідальність Церкви – служити на зцілення душі народу» – Михайло Паночко учасникам Міжнародного Партнерського Саміту

1-3 березня  у Варшаві (Польща) відбувся Міжнародний Партнерський саміт Global Church Response in Ukraine and Beyond. Захід організовано Радою Євангельських Протестантських Церков України у співпраці зі Світовим Євангельським Альянсом (The World Evangelical Alliance) та Європейським Євангельським Альянсом.

Зустріч, що зібрала ключових лідерів різних альянсів, деномінацій та організацій України, Європи та світу, націлена на пошук можливостей для ще більшого об’єднання зусиль заради трьох цілей. Перша – це продовження довгострокової підтримки України та українських біженців. Наступна – зміцнення широкої співпраці у відповідь на кризи. А також – напрацювання моделей ефективного залучення глобальної євангельської спільноти у подібних ситуаціях.

«Ми усвідомлюємо відповідальність Церкви – служити на зцілення душі народу, незалежно ветеран перед нами, чи дитина», – підкреслив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко на відкритті Міжнародного Партнерського Саміту (Global Church Respond in Ukraine and Beyond).

Під час робочої сесії  на тему «Рік війни в Україні: до цього місця допоміг нам Бог», Михайло Степанович розповів про величезну працю, яку звершили християнські церкви, допомагаючи постраждалим.

Генеральний секретар Українського Біблійного Товариства Олександр Бабійчук поділився свідоцтвом про Божий порятунок у час, коли його сім’я опинилася під окупацією.  Потім на учасників чекала цікава панельна дискусія та ще кілька робочих сесій.

Другий день Міжнародного Партнерського Саміту виявився особливо насиченим.

Ранок розпочався із сесії під назвою «Українські біженці в Європі: порушники спокою чи ті, хто відкриють там нові церкви», в якій, зокрема, взяли участь генеральні секретарі Європейського Євангельського Альянсу European Evangelical Alliance Ян Весселс та Конні Дуарте.

Згодом усі учасники зустрічі розійшлися по робочих групах, які обговорювали відкриття нових церков, турботу про переселенців та допомогу постраждалим від війни пасторам.

У післяобідній час генеральний секретар Світового Євангельського Альянсу The World Evangelical Alliance Томас Ширрмахер детально розповів про роботу цього міжцерковного органу, надавши слово кожному із присутніх у залі членів своєї команди. Ну а завершила офіційну частину панельна дискусія із його заступником Семюелем Ченом та глобальним послом СЄА Браяном Стіллером.

Нагадаємо, що напередодні  заходу його учасники зробили  спільну заяву з приводу річниці російського вторгнення.

 

Попередня На Вінниччині старшим пресвітером обрано на черговий термін Василя Любчака
Наступна Електронний варіант газети «За віру Євангельську» за лютий 2023-го року

Вам також може сподобатися

Новини

Як передати естафету в служінні, розмірковували учасники конференції Департаменту дитячого та підліткового служіння

Конференція дитячого та підліткового служіння відбулася у смт Радомишль на території МОЦ «Фавор» з 7 по 10 травня 2021 року. Цьогорічна тема заходу – «Передати естафету».

Новини

У західних областях України церкви активно приймають людей, які виїхали з-під обстрілів

​​Церкви ХВЄ західних областей України переобладнали всі доступні приміщення, включно

Новини

Лідери п’ятидесятницьких церков Європи у Києві здійснили молитву за Європейський континент

У неділю, 10 листопада 2019 р. у Києві відбулася молитва за Європу.