Серпень 5, 2020 0 623 Переглядів

У школах Тернопільщини уроків християнської етики не скасовуватимуть

Депутати обласної ради Тернопільщини прислухалися до керівників християнських конфесій області не скасовувати предмету «Основи християнської етики» в школах краю. На додаток, вони підтримали ідею запровадження у школах курсу «Основи сім’ї» за авторством Адріана Буковинського для старшокласників.
Про це chve.org.ua повідомив старший пресвітер Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ Віталій Яцюк.
За словами служителя, на сесію облради, що відбулося 6 липня, були запрошені представники УГКЦ, ПЦУ, РКЦ та УЦХВЄ, які висловили занепокоєння ситуацією, що склалася. Депутати підтримали їхню ініціативу та, зі свого боку, підписали звернення про підтримку шкільної дисципліни до Міністерства освіти та науки України.
«На сьогодні предмет «Основи християнської етики» викладається у школах у якості факультативу. Це – хороша, якісна програма, головне, щоб викладачі її дотримувалися, а не передавали дітям своє вузькоконфесійне бачення. Курс відкриває школярам загальнолюдські християнські цінності», – зазначає Віталій Яцюк.
Підтримав позицію церков також мер Тернополя Сергій Надала, який заявив, що викладання християнської етики у школах зробить українську націю сильнішою і здоровішою, а сам предмет повинен викладатися на постійній та обов’язковій основі.

Попередня Рада Церков обговорила з головою ВР Разумковим питання, які хвилюють віруючих
Наступна «Партнерська програма допоможе нам забезпечити стабільні додаткові джерела фінансування», - ректор КБІ Олександр Довиденко

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ГОСПОДНЯ БЛАГОДАТЬ ОГОРНУЛА ПОЛТАВЩИНУ!

Упродовж тижня, з 30 липня по 4 серпня 2018 р.,

Новини регіонів

Чверть століття Божих милостей: церква «Філадельфія» в Кривому Розі відзначила 25-річчя

У вересні Криворізька церква «Філадельфія» відзначила своє 25-річчя. На початку

Новини регіонів

Слово Боже на просторах Криму

В тяжкі дні політичної кризи в країні, між гаслами різних політичних партій, коли міжнаціональні конфлікти роздирають півострів, місіонери Церкви ХВЕ благовістячи Євангеліє в Криму, реалізують доручення Ісуса Христа.