Випускники Київського біблійного інституту 1996 року прийшли привітати із врученням дипломів нинішніх випускників
Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ відбулися у п’ятницю 27 травня 2016 року. Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників – ось він, момент, до якого ішли усі роки навчання!
Мабуть, особливо хвилюючим він був для групи стаціонару (шести братів та однієї сестрички), які разом провели у цих стінах три роки, студіюючи богословську науку. Окрім них, вручення дипломів цього дня відбулося ще двом групам випускників очно-заочної форми навчання: пасторського служіння та молодіжного служіння.
Відкрив урочисте зібрання ректор КБІ Сергій Манелюк. У своєму слові до випускників він послався на місце з 13-го розділу від Матвія, де йдеться про те, що Царство Небесне подібне «до невода, у море закиненого, що зібрав він усячину». «Ви ті люди, хто має місію закидати невода, – наголосив ректор. – І не ваша справа перебирати невід, мало чи багато віруючих, це – справа ангелів, а ваша – наповнювати».
Особливим моментом свята стало привітання від перших випускників-бакалаврів богослов’я КБІ, які рівно двадцять років тому мали урочистий випуск у КБІ. Кадри документального фільму про ту знаменну подію, а також особисті свідчення випускників 1996 року (хтось нині пасторує, хтось на викладацькій роботі, а хтось просто являє Христа на своєму робочому місці), надихнули усіх присутніх.
Гість свята, в. о. президента Євангельської Теологічної семінарії, Эдмунд Шлак, нагадав випускникам, що теорія, яку вони отримали в інституті, і практика – це часто різні речі. «Якщо у тебе ще немає досвіду, пам’ятай, що у тебе є колеги», – настановив він випускників та запросив на подальше навчання у ЄТС.
Щирі слова подяки від імені випускників до викладацького складу та усіх присутніх промовили представники груп: Даниїл Карплюк, Владислав Сачко та Олег Бондар. Після чого відбулася найбільш хвилююча подія дня – вручення дипломів про закінчення вищого навчального закладу.
Заключне слово мав старший пресвітер Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга. На прикладах біблійних царів Саула та Ахава він ґрунтовно виклав своє послання до випускників: не шукати жалю і співчуття у людей. «Будуть у вас труднощі, але не шукайте, щоб хтось із людей вас пожалів (будь милостивий до себе!), не треба шукати, щоб вас оцінили люди. Бо наше служіння у першу чергу пов’язане із Богом. Прийде час, коли Господь утре кожну сльозу».
Олександр Ірсонович повів зібрання до молитви. Після чого відбулася спільна фотосесія і випускний бенкет.
Вам також може сподобатися
Тема оновлення ознаменує життя в церквах Запоріжжя у цьому році
6 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» м. Запоріжжя
Визначено переможця Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2019 року – ним став Володимир Чалчинський з Києва
Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять
Байкери Європи об’єдналися в молитві за пострадянські країни
На адресу головного офісу ЦХВЄУ надійшов лист від Європейської церкви байкерів, які заявили про свій намір, починаючи з 14 квітня, сім тижнів стояти у постах та молитвах за Україну та її сусідів.