Ігоря Скрипніченка призначено новим ректором Київського Біблійного Інституту

14 січня у Києві відбулося засідання Ради директорів Київського Біблійного інституту УЦХВЄ, під час якого обрали нового ректора вишу. Ним став Ігор Скрипніченко, який здобув досвід керівництва у Полтавській Богословській Семінарії.
Після співбесіди та обговорення голова Ради директорів КБІ Віталій Яцюк поставив на голосування кандидатуру Ігоря Скрипніченка, яку було підтримано одноголосно.
Члени Ради подякували за плідну працю Олександру Довиденку, який обіймав цю посаду останні п’ять років.
Для довідки
Ігорю Скрипніченку 31 рік. Народився і виріс у м. Полтаві. Богословську освіту здобував у Полтавській Богословській Семінарії та Київському Біблійному Інституті, світську – у Національному університеті імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «магістр політичної теології», кваліфікація – аналітик суспільно-політичних процесів.
Має багатий викладацький досвід: богословські дисципліни викладав у Полтавській, Львівській, Київській та Тернопільській Богословських семінаріях, а також у різних релігійних і освітніх вишах США. Викладав на кафедрі «Публічного Управління» Державного Університету Економіки і Технологій та в інших вишах.
Ігор Скрипніченко є радником консула України в штатах Вашингтон і Орегон, з питань реабілітації військових та відновлення України. У 2023-му заснував освітній центр «Інститут Суспільного Розвитку».
Колекціонер Біблії: в його особистій колекції знаходиться 421 екземпляр Книги Книг. Одружений, має донечку.

Вам також може сподобатися
На Житомирщині під час обласної сімейної конференції досліджували п’ять мов любові
16 липня у місті Коростень на Житомирщині пройшла сімейна конференція.
Ляльковий театр та різдвяну постановку для дітей влаштували у 25 населених пунктах Харківщини
У січні святкові заходи з ляльковим театром, конкурсами та різдвяною
Почесний єпископ Михайло Паночко послужив молоді київських церков
30 вересня 2023 року в м. Києві на базі місцевої