Червень 3, 2018 0 1509 Переглядів

Третя Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей зібрала близько 10 тисяч учасників

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей зібрала близько 10 тисяч людей – це приблизно втричі більше як минулорік.

Люди прийшли, щоб підтримати ініціативу ВРЦіРО та заявити про необхідність системної реформи державної сімейної політики.

Зранку 2 червня свято розпочалося  концертом і розвагами для дітей на Софійській площі, а об 11-й  учасники сформувалися у колони і рушили від Софійської через Майдан Незалежності і до Верховної Ради.

Цього разу Хода відбувалася під гаслом: «Щаслива родина – здорова Україна!»

Спеціально  до цього  дня було надруковано інформаційні флаєри, в яких організатори ґрунтовно виклала свою позицію щодо проблем державної сімейної політики та своє бачення ї вирішення. Зокрема, учасники Ходи пропонують об’єднати зусилля влади і громадськості для підготовки молоді до подружнього життя і відповідального батьківства, що має стати ключем до вирішення демографічної кризи та популяризації усиновлення сиріт, реагування на проблематику абортів і домашнього насильства.

Участь у Ході взяли глави та повноважні представники різних церков та об’єднань. Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, звертаючись до учасників прямому ефірі радіо «Марія» (воно вело репортаж наживо), відзначив: «Ця мирна хода спрямована проти того, що сьогодні постає проти сім’ї. І якщо ми зараз будемо інертні, то в майбутньому дуже постраждаємо. Тому я щиро вдячний усім, хто прийшов на цю акцію», – підкреслив старший єпископ.

Попередня «Любити братство – це означає догоджати Ісусу Христу» - старший єпископ УЦХВЄ Михайло ПАНОЧКО
Наступна Газета "Жива надія"

Вам також може сподобатися

Новини

Науково-медичні підходи до проблеми ґендерної рівності обговорили за круглим столом у МОЗ

9 листопада 2018 року старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко взяв

Новини

«Міністерство освіти готове до співпраці з церквами, особливо, коли йдеться про мораль» – Сергій Шкарлет

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у складі Всеукраїнської Ради Церков

Преса про нас

Шведська газета «Світ сьогодні» опублікувала фоторепортаж про  Святе водне хрещення у Києві

25 липня у відомій шведській газеті «Світ сьогодні» вийшов першополосний