Вересень 8, 2020 0 515 Переглядів

Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи


7 вересня у  Головному офісі УЦХВЄ  відбулася пасторська Рада Київського міського об’єднання братерства. Зокрема п’ятидесятницькі пастори Києва погодили і далі неухильно дотримуватися погоджених рекомендацій щодо проведення богослужінь під час карантину.

Учасникам засідання представлено декілька освітніх ініціатив для церковних громад, які дозволяють розвиватися в служінні навіть під час періоду обмежень. Зокрема, Християнська Відкрита Академія (https://academy.forumeast.eu/) та Школа батьків пропонує заняття у вихідні один раз в місяць, а більшість вебінарів проходитимуть вечорами.

Пастори також познайомилися з лідерами одної етнічної християнської громади, що планує долучитися до об’єднання та нової церкви, щойно заснованої у Ворзелі.

«Незважаючи на певні незручності, київські церкви продовжують своє служіння. Свідоцтва пасторів про те, що під час карантину люди більше тягнуться до Бога, каються та приймають водне хрещення, радують нас та надихають» – говорить пастор церкви «Божий мир» Юрій Кулакевич.

Попередня До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу
Наступна Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко має надію, що християни-юристи принесуть процвітання Україні

Про це старший єпископ Церкви християн віри євангельської України говорив під час відкриття IIІ Всеукраїнської конференції християн-юристів України, що проходила 24-25 листопада 2012 року, в м. Києві, на базі Київської православної богословської академії.

Новини братерства

Підготовка до Національного дня молитви за Україну набирає обертів – у березні відбудеться зустріч пасторів Києва і області

   17 лютого у відбулася зустріч Духовної Ради Національного дня молитви за Україну. Обговорювали програму, склад спікерів, але головним питанням на порядку денному була…