У Кривому Розі провели соціальний проєкт «Агенція гарного настрою – свято там, де діти!»
10 Серпня, 2025 541 Переглядів

У Кривому Розі провели соціальний проєкт «Агенція гарного настрою – свято там, де діти!»

У місті Кривому Розі на Дніпропетровщині відбувся масштабний соціальний захід для дітей, організований спільними зусиллями волонтерів та громадських діячів. Ініціатива під назвою «Агенція гарного настрою – свято там, де діти!» об’єднала волонтерів київських церков «Ковчег» та «Джерело життя», волонтерський рух Рівненщини та депутатку Дніпропетровської обласної ради Марію Бабенко.

Захід,  що тривав з 1 по 4 серпня, був організований для дітей військовослужбовців, ветеранів, родин Героїв, які загинули, зникли безвісти чи перебувають у полоні. До свята також долучилися сім’ї внутрішньо переміщених осіб та ті, хто опинився у складних життєвих обставинах. Діти з усіх районів міста змогли взяти участь у розважальній програмі.

Для маленьких мешканців Кривого Рогу було створено особливий простір, наповнений радістю та теплом. Організатори підготували яскраві локації, творчі майстер-класи, веселі ігри, а також частували всіх солодкою ватою та попкорном. Як зазначають самі волонтери, головною метою було створити атмосферу безпеки, любові та дитячого щастя.

«У складні часи найкраще, що ми можемо дати дитині – це можливість бути прийнятою і відчути себе важливою, – діляться організатори. – Кожна дитина заслуговує на підтримку, на радість, бути собою, довіряти, сміятися, мріяти».

Щасливі очі, сміх та обійми дітей стали найкращою подякою для волонтерів та підтвердженням того, наскільки важливими є подібні ініціативи для підтримки українських родин у нелегкий час.

Андрій КІБУКЕВИЧ.

Попередня Час духовного збудування та переосмислення свого покликання – у Вінниці провели пасторський ретрит
Наступна Про надію, завіт з Богом та еталон правди - газета «За віру Євангельську» №06.2025

Вам також може сподобатися

Новини

Церкви Києва провели спільне водне хрещення у відкритій водоймі (ФОТО)

У суботу, 1 липня, Київське міське об’єднання УЦХВЄ провело чергове

Служіння дітям і підліткам

У смт Чинадієво на Закарпатті церква проводить особливі клубні зустрічі для дітей

У церкві «Спасіння» в смт Чинадієво на Закарпатті вже стали

Новини

Релігійні діячі разом із фахівцями США обговорили хід вакцинації проти COVID-19

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій провела нараду зі співробітниками