Серпень 22, 2019 0 549 Переглядів

«Питання в тому, що ми можемо зробити, як церква, на локальному рівні» – Ярослав Лукасик  учасникам Літньої Школи Реформації

7-14 серпня пройшла друга Літня Школа Реформації, яка діє в рамках Руху Реформації. У Карпати приїхали християни різних деномінацій з України та Білорусі. Тема ЛШР 2019 «Біблійній реалізм VS гуманістичній утопізм».

Програма Школи складалася з лекцій, семінарів, інтерактивів і панельної дискусії. Діапазон тем включив в себе загальний огляд ідей сучасного світу, їх фундамент; аналіз ідеології в мистецтві та дослідження впливу ідеологічних течій на економіку, політику, освіту, медіа, екологію тощо.

Протягом тижня організатори ЛШР 2019 ГО «Служіння Східноєвропейської Реформації» формували у слухачів Школи навик розпізнавання «правих» та «лівих» ідеологій. Вони фокусували увагу учасників на важливості цілісного біблійного світогляду для ефективного протистояння мейнстріму в медіа, суспільно-політичній сфері та економіці і аналізували біблійний погляд на країну, націю і державу.

Нагадаємо, що цілі Школи включають в себе: формування цілісного біблійного світогляду у християн; підготовку місіонерів для служіння в усіх сферах життя Суспільства та допомогу пасторам в їхньому служінні інтелігенції.

Підбиваючи підсумки Школи Реформації, керівник ГО “Служіння Східноєвропейської Реформації” Ярослав Лукасик, зазначив, що «недостатньо просто зрозуміти виклики сучасності і майбутнього. Питання в тому, що ми можемо зробити, як церква, на локальному рівні. І тут є декілька моментів, зокрема: молитва за зміни в конкретних сферах; спільне бачення церкви; проповідь в церкві про цілісний біблійний світогляд.

Рік Реформації показав, як багато здатні зробити церкви, об’єднані навколо спільної ідеї, але вони могли б бути ще ефективнішими, якби були попередньо підготовлені. Саме тому ми й розглядаємо виклики майбутнього – щоб бути готовим сформувати відповіді на них, коли вони дійдуть до нас і стануть актуальними.”

#ЛШР2019

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Попередня Звільнення бранців Кремля: українська громадськість підготувала план дій - ІРС
Наступна Роман Скоць: історія одного одкровення

Вам також може сподобатися

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА

Агнець

Хилився хлів убого. Старі рипіли двері. Далекий гомін міста лякливо

Зовнішні та міжнародні зв’язки

Члени ВРЦіРО ініціюють зустріч із Президентом Володимиром Зеленським

На порядку денному – необхідність формування державної сімейної політики, питання

Новини

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з молитви

Перший заступник  старшого єпископа  УЦХВЄ Анатолій Козачок  у складі делегації