Травень 14, 2012 0 1241 Переглядів

Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : “Конфлікт поколінь”

Розпочинаючи конференцію, присутніх привітав Микола Фасолько, академічний декан КБК. Богдан Левицький, відповідальний за відділ молодіжного служіння Союзу ХВЄ України у вітальному слові зазначив, що за віру потрібну платити високу ціну, але це не страшно, тому що Бог на нашій стороні. Богдан Петрович і закликав молодіжних керівників, щоб вони активно служили тим, кому потрібна підтримка — це молодь, перед якою стоять в практичному житті серйозні виклики.

Єпископ Камінський Микола Мартіянович привітав служителів і подякував Богу за те, що бачить нових людей, які з гідністю можуть понести те служіння, яке вони, служителі старшого покоління, свого часу розпочали.

Роздумами та навчальними семінарами ділилися з присутніми: Микола Савчук, пастор церкви, Київська обл; Ростислав Мурах, старший пресвітер Хмельницької області; Олександр Савчук, молодіжний пастор, церква Жива Надія, с. Оженин; Сергій Чорнописький, пастор церкви, м. Кам’янець-Подільський; Олександр Шевчик, пастор церкви, Запорізька область. Молодіжні керівники мали нагоду послухати цікаві та практичні лекції-доповіді спікерів та проаналізувалти стан молодіжного служіння у своїй церкві.

Ростислав Мурах викладав на протязі двох днів такі семінари: «Відновлений жертівник», «Важливий день СЬОГОДНІ» і «Про що ти мрієш?» Саме на цих семінарах, пастор Ростислав закликав молодіжних керівників до того, щоб кожен служитель проаналізував своє служіння і розставив правильні пріоритети відносно свого життя та служіння. Ми служимо наркоманам, обездоленим, алкоголікам, і це добре, але хто готовий послужити людям, у яких не будо такого гіркого минулого? Невже,матеріально достатні люди не потребують допомоги? Гроші, людська слава, авторитет не може заспокоїти спрагненої душі по Богу! Тому, ми молодіжні пастори, служителі повинні і на цю категорію людей звернути увагу і допомогти їм знайти справжній спокій у Господі, Ісусі Христі!

В ході конференції відбулося ток-шоу на тему: конфлікт поколінь. На запитання відповідали досвідченні служителі, які розуміють проблему сьогодення. Як один із учасників висловився: конфлікти були, є і будуть, але питанням в іншому: чи готові ми працювати над тим, щоби зрозуміти одне одного і допомагати тим, хто потребує допомоги?

Валентин Опря


Попередня Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні
Наступна Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

«Справжня я» – семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

У неділю, 20 лютого, в Івано-Франківську відбулася жіноча  спільність. У

Новини братерства

«Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)

   17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Сімейна політика України – цілі та завдання»…

Новини братерства

Глави українських конфесій зустрілись із Прем’єр-міністром та членами Парламенту Канади

Глави та повноважні представники українських Церков і релігійних організацій 24 квітня зустрілись із Прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером, повідомляє Інститут релігійної свободи.