Червень 4, 2018 0 2178 Переглядів

Тисячі християн об’єдналися в молитві за Україну  у столичному Палаці Спорту (ФОТО)

2 червня 2018 року у Палаці Спорту в Києві більш як 8 тисяч християн України об’єдналися у загальнонаціональній Молитві за країну. До цього заходу приєдналися тисячі помісних Церков у різних містах, населених пунктах та селах з усіх областей України.

Протягом трьох годин близько 20 священнослужителів звершували молитви зі сцени.

«В молитовну чашу потрапляють тисячі молитов за різні сфери нашого життя. Ми маємо усвідомити, що йде духовна війна і я прошу серйозно поставитись до сьогоднішньої події», –  підкреслив старший єпископ Михайло Паночко. Він повів присутніх у молитві за підняття мудрих політиків в Україні.

«Біблія  говорить, що дім або держава будується мудрістю і розумом ставиться міцно.  Мудрість – це правильна розумна поведінка: втікати від зла і творити добро. Мудрість – це боятися Бога, любити й прощати. Проблеми в Україні здебільшого пов’язані з немудрою поведінкою політиків і нас з вами. І наша з вами молитва: Боже, дай мудрості!»

Глави церков також молилися за впровадження християнських цінностей, за зупинення військової агресії, за дітей та молодь України, за зміцнення інституту сім’ї, про зцілення та прощення, за чесних політиків та виведення України з кризи, за припинення поширення неправди у ЗМІ.

Також під час заходу лунали виступи об’єднаних хорів та різних музичних колективів у тому числі і дитячих.

Пряму трансляцію в інтернет та соцмережах дивилися більш ніж 1000 глядачів, сотні тисяч глядачів через три телевізійних канали, а також слухачі християнського радіо. Паралельну трансляцію з перекладом на англійську мову дивилися у всьому світі.
Нагадаємо, що вже третій рік поспіль віряни євангельських та традиційних церков провели спільне Молитовне зібрання.

Ідею започаткувати Національний день молитви за Україну запропонував міжнародний проповідник із Великобританії Девід Хасавей. Він стверджує, що такого єднання між релігіями немає у жодній країні. «Я закликав націю молитися про вирішення війни на сході – цього не можуть зробити політики і військові, але я вірю, що Бог може», – наголосив він.

Додамо, Національний день молитви за Україну ввійшов до переліку офіційних заходів 2018 року в рамках святкування Року Слова Божого в країні. Тому в кінці програми бажаючи мали нагоду взяти участь у створені рукописної Біблії. Цей історичний Документ планують внести до національного реєстру рекордів України.

Попередня Газета "Жива надія"
Наступна Долучайтеся до всеукраїнського переписування Біблії

Вам також може сподобатися

Новини

«Інакше як «геєна вогненна» й не назвеш» – єпископ Володимир Бричка поділився враженнями із поїздки на Житомирщину

Близько тижня у північній частині Житомирської області тривали лісові пожежі,

Новини

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

З 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.