Травень 25, 2023 0 191 Переглядів

Християнські активісти у бізнесовій та управлінській сферах обговорили роль УЦХВЄ у відбудові післявоєнної України

20 травня у Києві відбулася робоча зустріч суспільних активістів, підприємців, депутатів та держслужбовців на тему: «Роль УЦХВЄ у війні та у відбудові України після перемоги».

Про діяльність Департаменту душеопікунства та навчання груп консультантів, що проходить в різних регіонах України, присутніх поінформував директор департаменту  Богдан Левицький.    Після чого голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць розповів про механізми фіксації злочинів рф проти релігійних спільнот та священнослужителів, як один з елементів протидії ідеології «руского мира».

Про виклики сьогодення та цілі соціальноорієнтованого бізнесу в повоєнний час говорив забудовник, старший пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов.

Потім розпочалася панельна дискусія, ініційована громадською спілкою Christian Business Association та Ukrainian American House (некомерційною організацією, яка займається налагодженням ділових зв’язків між Україною і США). Цікаву змістовну розмову за участю досвідчених бойових генералів, досвідчених підприємців та науковців Девіда Болдвіна (США) та Глена Куртіса (США), засновника United Stars Inc Роджера Уеста (США), голови Ukrainian American House Влада Скоця модерував д.е.н. Роман Шеремета.

Підсумував роботу наради старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, який  надихав учасників до спільної дії та наголосив на необхідності використовувати кожну можливість для поширення цінностей Божого Царства серед усіх професійних спільнот.

Попередня Газета «За віру євангельську», №04 (254), квітень 2023
Наступна Кращих знавців Біблії нагородили у Рівненській обласній раді

Вам також може сподобатися

Новини

Рада Церков обговорить вимоги карантину та нові ціни на газ з Прем’єр-міністром України

Незабаром відбудеться зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з

Новини

«Влада, у тому числі судова, має відчувати відповідальність перед Богом за свої дії» – Анатолій Козачок

Будь-яка людина без винятку може опинитися у статусі засудженого довічно.

Новини

Рада Церков заявила про необхідність протидії домашньому насильству в Україні

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій долучилася до міжнародної акції