Жовтень 24, 2018 0 1799 Переглядів

Відбулася зустріч місіонерських лідерів у Мадриді

З 15 по 18 жовтня цього року у столиці Іспанії – м. Мадрид, відбулася зустріч лідерів п’ятидесятницьких місій Європи. Центральною ідеєю зустрічі став девіз «Піднімайте наступне покоління».  Представники понад  60 країн Європи інформували про  місіонерську ситуацію у своїх регіонах, ділилися практичним досвідом роботи, озвучували ідеї про те, як підняти на місіонерські поля наступне покоління.

Українську Церкву, місіонерські проекти та плани представляв завідувач місіонерського відділу УЦХВЄ, директор місії «Голос надії»,  єпископ Микола Синюк.  А також регіональний директор місії по Західній Європі, редактор газети «Голос надії» Юрій Троць. Присутні були поінформовані про євангелізаційно-місіонерські проекти церкви ХВЄ, бачення на перспективу. Також була представлена діяльність місії «Голос надії», як базової місіонерської  інституції  УЦХВЄ.

Підсумовуючи свій виступ на форумі, Микола Синюк зауважив наступне: «По-перше – ми не піднімемо нове покоління місіонерів, якщо не піднімемо наших дітей і онуків у наших власних родинах. Якщо їм не цікаво те, що роблять їхні батьки, це буде нецікаво молоді церкви. По-друге – співпраця зі Святим Духом, як Духом місіонерства, який приводить у церкву гірших, а виводить кращих для здійснення Своїх намірів. На практиці це часто приводить до внутрішнього спротиву служителів і нерозуміння місійної природи Духа Святого. По-третє – співпраця один з одним. Українська церква володіє потужним місіонерським ресурсом – людьми. Захід обмежений у цьому, проте володіє потужним матеріальним ресурсом. Об’єднання зусиль дало б якісний результат на поширення Царства Божого» – підкреслив єпископ.

Рішення Комітету ПЕМ про проведення наступної зустрічі 12-15 листопада  2019 р. у м. Києві засвідчило про особливу місіональну позицію УЦХВЄ.

Особливо приємною частиною перебування у Мадриді для учасників зустрічі стало відвідування вечірнього богослужіння  української церкви ХВЄ,  де несе служіння пастора Ярослав Демко.

Попередня Лео Франк: «Пресвітер не може виховати вчителів, якщо він сам не має цього дару. Завдання пресвітера — знайти вчителів і залучити їх до цього служіння»
Наступна Учасники конференції «Європейські цінності в українській політиці» вчилися у минулого та планували майбутнє

Вам також може сподобатися

Місіонерство

Киянка Анастасія Тараненко про місію Operation Mobilization та служіння на кораблі «Голос надії»

Анастасія Тараненко — волонтер корабля Logos Hope місії Operation Mobilization — нещодавно повернулася в Україну після трирічного плавання. Детальніше про незвичайну місію, пригоди, пережиті під час довгої подорожі, та особисті враження — читайте в інтерв’ю.

Роздуми

Володимир Бобик: «Все частіше світогляд християн стає людиноцентричний, а потрібно щоб був христоцентричний»

Пастор-місіонер Володимир Бобик у вісімнадцятирічному віці покинув батьківську хату у