Лютий 25, 2020 1 1504 Переглядів

Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

«Євангелія для всіх!» – під таким гаслом пройшла конференція благовісників УЦХВЄ 21-22 лютого у Домі молитви церкви «Благодать», що в Софіївській Борщагівці під Києвом.

Ще у п’ятницю, на 17-у годину до «Благодаті» почали з’їжджатися євангелісти з усіх областей України – близько 80 служителів, пасторів та євангелістів.  Протягом години служителі ділилися словом, підсумовували результати праці  разом з директором Департаменту благовістя Олександром Попчуком.

Після вечері учасники конференції взяли участь в загальному вечірньому молитовному служінні місцевої церкви. Співом служив гурт «Авен Єзер» з Рівного у першому складі. Пастор церкви Андрій Мартинов у молитві дякував Богу за рясне благословення, що благословив церкву такою кількістю служителів, благовісників.

«Свят, свят, свят наш Господь Вседержитель» – у великій побожності співав молодіжний гурт церкви, цей спів перейшов у щиру молитву…

Костянтин Кучерян, відповідальний за служіння благовістя в румунських церквах Чернівецької області, розповів як Бог спонукав розпочати молитовний марафон за 10 тисяч молитовників, щоб упродовж 30 хвилин молитися за успіх проповіді Євангелія в Україні.

«Сьогодні у нас все є, ми багато жертвуємо для свого шлунку, але чому так мало – на євангелістів? Невже церква не розуміє своєї місії, призначення? – риторично запитує брат Костянтин. – У нас є усе необхідне для повної євангелізації України! Ми можемо зібрати 300 тисяч на операцію, проте я знаю, що деякі євангелісти не мали грошей, щоб покрити цю поїздку в Київ».

Близько мільйона людей в Україні хворіють на рак, скільки людей помирає щоденно… Цим людям і сьогодні, як і 30 років тому, потрібна жива Євангелія з вуст благовісників.

«Боже, надішли женців на жниво Твоє!» Це молитовне прохання і сьогодні актуальне та важливе, як і дві тисячі років тому. Вділяймо щоденно півгодини часу для молитви, щоб Господь послав женців на жниво Своє.

Молитовний   вечір продовжив Володимир Бобик, євангеліст з Полтавщини, який прикликав до молитви, нагадавши, що Боже спасіння для нас – в Ісусі Христі. Він побажав щоб наші очі, як очі старенького Симеона колись, тепер, у наш час, побачили Боже спасіння. Благовісники у молитві дякували Богові за Його присутність і рясне благословіння.

«Дива Божі буде бачити той, хто працює для Господа. Я хочу бути одночасно сівачем і женцем, щоб ще у нашому поколінні побачити славу Божу», – зазначив євангеліст Олександр Григорчук з Чернівців. Закликаючи до молитви брат Олександр підкреслив, що ми несемо персональну відповідальність за євангелізації, за сіяння і жнива…

Директор департаменту  Олександр Попчук зазначив: «Нам багато чого треба для життя і праці, але що найголовніше? Сила Духа Святого! Хто такий місіонер? Це – християнин будь-якого рівня, у котрого серце горить, якого Святий Дух спонукає рятувати грішників».

Олександр Іванович поділився своєю молитвою  євангеліста: «Боже, надішли мені грішника, кому я сьогодні скажу Слово Боже. Боже, дай слово від Тебе і дай мудрість сказати це Слово Євангелія у твоєму помазанні Духа Святого».

Також спікер засвідчив, як Бог чудово зціляє по молитві навіть від раку. Розповів  свою історію, як сам опинився при смерті, але Бог підняв, щоб він ще ревніше молився за інших людей.

Після цього  була щира молитва за зцілення з оливопомазанням в ім’я Господнє, також молитва за хрещення Святим Духом. Бесіду з делегатами конференції Олександр Попчук провадив до пізньої ночі, зокрема, говорили про те, як саме досягти успіху в євангелізації. Молоді брати цікавилися тим, які теми краще брати для євангелізації, як краще їх розкрити.

22 лютого конференція благовісників продовжила роботу о 10-й ранку. Розпочав служіння пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов, який зазначив, що важливо використати сприятливий час для проповіді Євангелія (а саме такий час маємо нині). Важливо не затуляти Христа собою, віддаючи Йому першість у всьому. Важливо проповідувати Євангеліє в силі Духа Святого, стукати в високі кабінети (якщо це потрібно, і якщо туди посилає Господь). А для цього важливо будувати близькі стосунки з Господом, мати чисті руки, вуста і серця… Насамперед, треба дбати про свою посудину, тримати силою Божою її в чистоті та святості.

Олександр Бабійчук, ст. пресвітер Херсонської області, говорив про те, як важливо мати гарні і якісні інструменти. Інструмент благовісників – це його вуста. Щоб слово було спроможним впливати на серця людей, воно мусить бути прив’язаним до Джерела життя.

Віктор Котяш, представник  Департаменту освіти УЦХВЄ, докладно розповів про ознаки людини, яка отримала спасіння та про порядок отримання грішником спасіння в Ісусі Христі, згідно з євангельською наукою. Для цього необхідно, як мінімум, три складових: Євангелія, дія Духа Святого та бажання грішника.

Упродовж робочого дня конференції було дві презентації служінь благовісників, у тому числі з використанням радіо, телебачення, газет, буклетів, брошур, бігбордів, інтернету та різнобічної вуличної євангелізації.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко проповідував про силу Духа Святого. «Народ Божий покликаний проповідувати Слово Боже! Сьогодні із Західної Європи нас закликають до толерантності. Але ж Ісус не був толерантним до гріхів! Термін «толерантний»  в медицині означає, що хворий вже не може противитися хворобі. Перед християнами України стоять серйозні виклики: наша справа – дивитися у Слово Боже і суворо дотримуватися Його, а не слухати людей із зіпсутим розумом, які хочуть вчити толерантності… Ніякі трагічні події, катаклізми, політичні інсинуації не в силі скасувати Божого Слова. Ми – нове творіння у Христі Ісусі, але чи готові виконати доручення свого пастора та начальника?»

*Увага! Повну проповідь Михайла Паночка та інших проповідників конференції перегляньте на каналі Ютуб (дві частини відео) за посиланням: https://youtu.be/vGb6VU97byk (або задавши в пошуку слова: конференція благовісників України).

Після обіду служив словом наставляння перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. «Людина, яка має здатність йти успішно вперед, має впевненість у тому, що Ісус Христос – її Спаситель. Важливо, щоб людина мала в собі чітке переконання: «Ісус – мій Господь». Логіка Христа – безумовна любов, саме до неї кличе нас Господь. Коли я усвідомлюю безумовну любов Божу, я зможу донести її ближньому. Доки людина ще дихає, вона має шанс бути спасенною…» – це лише деякі цитати із повчальної проповіді пастора.

Вуличний благовісник Олександр Курченко, якому Бог відкрив робити нагрудні плакати із написами Слова Божого і виходити в людні місця, поділився, що давно пройшов ту межу, коли йому було страшно, мовляв, «що подумають люди?» Він сміливо проповідує Євангеліє за будь-яких умов, скрізь і всюди, куди Бог посилає. На сьогодні євангеліст пройшов майже всю Україну, також багато країн Західної Європи.

Підсумовуючи результати цієї конференції, можу  поділилися, що для мене вона була плідною не лише через можливість почути гарних спікерів і поспілкуватися з братами з  інших регіонів, але й завдяки спілкуванню з людьми в дорозі. Так вийшло, що з Миргорода до Києва довелося добиратися аж чотирма транспортами… На моє здивування, люди охоче сприймали моє свідчення, з цікавістю брали читати євангелізаційну газету «Жива надія» і християнські календарі. Бог дав нам особливий час, коли багато людей чекають саме нашого з вами особистого свідчення про Ісуса Христа Спасителя. Важливо його не втратити.

Текст і фото Геннадія Андросова.

Попередня Календар  сестринського  служіння: Волинь, лютий 2020
Наступна Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Делегати з двадцяти країн відвідали Світовий конгрес ХВЄ у Львові, у прямому ефірі за подіями слідкували у сорока шести країнах

За останніми даними на Світовий конгрес ХВЄ з’їхалися  учасники із двадцяти країн світу. Найбільш віддалені – це Бразилія, Канада, США, Велика Британія.

Соціальне служіння
Місіонерство

Подорожуючи місіонерськими станціями Рівненщини

«Велике доручення – це не пропозиція, яку ви можете розглянути,