Листопад 12, 2018 0 1304 Переглядів

За  чотири дні на  Східноєвропейському Лідерському Форумі презентували понад 100 тем щодо розвитку життя і діяльності церков

7-10 листопада 2018 року в Києві відбувся восьмий Східноєвропейський Лідерський Форум. Він зібрав близько 350 учасників, спікерів і волонтерів з України, Білорусі, Росії, Чорногорії, Латвії, Литви, Фінляндії, Молдови, Голландії та Сполучених Штатів Америки.

У роботі Форуму взяли участь близько 80 спікерів, серед них: Анатолій Козачок – перший заступник старшого єпископа УЦХВЕ, пастор ц. Філадельфія, на базі якої вже кілька років проходить Форум. Юрій Веремій – єпископ, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Івано-Франківської області, Валерій Антонюк – президент Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів, Леонід Міховіч – єпископ Союзу Церков євангельських християн-баптистів в Республіці Білорусь, Леонід Бірюк – заступник єпископа Об’єднаної церкви ХВЄ Білорусі, Деріл МакКарті – віце-президент з наукових програм і стратегій Форуму лідерів-християн та багато інших.

Форум – це міжденомінаційна платформа для мислителів і практиків. Тому учасники СЕЛФ обговорювали і світоглядні теми, і практичні навички служіння. Багато цікавих тем було на ток-шоу. Наприклад, «Еміграція або стартапи», «Церква і сучасні медіа», «Європейські цінності. Підміна понять», «Баланс між аполітичністю і заполітизованістю євангельських віруючих»,«Місце інтелектуальних аргументів в євангелізації», «Як відвоювати культуру у лівих?», «Контури майбутнього. Глобальні виклики ХХІ століття», «Захист сімейних цінностей в Україні», «Як передати дітям цінності», «Місіонерство через соціальну роботу». Експертами на них виступили Роман Полікровскій, Микола Кулеба, Антоній Бокун, Євген Савочка, Сергій Шараєвський, Сергій Демидович, Андріан Буковинський, Ростислав Мурах і багато інших.

«У минулому році ми вивчили слово «Реформація», розібралися в історії протестантизму. Тепер пора вчити слово «постмодернізм» і розбиратись у цьому, – сказав у вітальному слові директор СЕЛФ Ярослав Лукасик. – «Коли руйнуються основи, що може праведник зробити?» Постмодернізм прагне зруйнувати фундамент західної цивілізації, тобто Божі абсолюти. Модерністи взяли раціональність, але відкинули Бога. Тепер постмодернізм руйнує раціональність. І нам сьогодні важливо вирішити на якому фундаменті будувати майбутнє України. Для цього необхідно мислити глобально, побачити загальну картину і зайняти в ній своє місце. Ту територію відповідальності, сферу впливу, в яку ти принесеш порятунок».

За чотири дні Форуму на 12 секціях, 6 пленарних сесіях, численних семінарах, круглих столах, майстер-класах і ток-шоу було презентовано понад 100 тем.

На одному з таких семінарів легендарний екс-вокаліст, клавішник і композитор групи «Пісняри», лідер християнської групи «StudioNeman» Олександр Віславскій провів майстер-клас з вокалу та гармонії.

Наступний Східноєвропейський Лідерський Форум пройде в Києві 6-9 листопада 2019 року.

Прес-ценр СЕЛФ

Попередня Науково-медичні підходи до проблеми ґендерної рівності обговорили за круглим столом у МОЗ
Наступна Співзвуччя слави для Творця

Вам також може сподобатися

Освіта

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському

Без категории

Михайло Паночко зареєструвався в популярній соцмережі Інстаграм

«Проповідувати Євангеліє Ісуса Христа маємо всюди. Треба в Інстаграм, підемо

Новини

Закликаємо молитися про Індію!

Пастори з Індії закликають світову християнську спільноту до посиленої молитви