Липень 20, 2016 0 744 Переглядів

«Ти неповторна» – семінари під час Малинфесту

     Уже традиційно команда відділу жіночого служіння Церкви ХВЄ на чолі з відповідальною за сестринське служіння в Україні Вірою Деркач організовує на Малинфесті роботу з дівчатами. До участі в заходах запрошують відомих спікерів і служителів, які розуміють особливості життя віруючої молоді і можуть допомогти порадами із досвіду власного життя і служіння.

     Зокрема, гість зі США Джордж Давидюк не тільки підкреслив визначальну роль батька в житті дівчини у темі «Татова доня», але й від імені всіх татусів, які з якоїсь причини не відповідали стандартам Божого Слова, попросив прощення у дівчаток і заохотив їх за будь-яких ситуацій шукати любові і сприйняття у найкращого Батька – Отця Небесного.

     Під час ток-шоу «Татова доня-2» Віра Деркач, Оксана Маліщук і Віктор Куриленко пояснили, як образ земного батька впливає на формування образу Батька Небесного, як задовольнити потребу в любові, якщо тата з якихось причин немає; як отримувати безумовну любов Бога і звільнитися від ран минулого.

     Валерія Чорнобай у темі «Гм… гм…гм… до шлюбу» порушила тему про небезпеку інтимних стосунків до шлюбу. А під час ток-шоу «Поцілунок до сліз» Валерія Чорнобай, Оксана Маліщук та пастор Денис Подорожний говорили про важливість збереження чистоти не лише тіла, але й розуму, емоцій і важливість панування Господа Ісуса в цій сфері життя молодої людини.

     Розглядаючи тему «Краса доньки Царя», Анна Веренич переконувала присутніх у тому, що справжня краса дівчини – це гармонія внутрішнього єства і зовнішньої привабливості. І досягти цієї гармонії можна лише з Ісусом. А спеціальна гостя – Зоя Чамата провела майстер-клас з укладання волосся і дала кілька фахових порад щодо догляду за ним.

     На підсумковому ток-шоу під назвою «Ти неповторна» дівчата змогли отримати відповіді на всі свої запитання.

     На кожній зустрічі розігрувалися призи. Шкодуємо, що далеко не всі учасниці могли отримати їх, але віримо, що добрим подарунком для кожної дівчини, яка була готова відкрити своє серце перед Богом, стали розглянуті теми.

     Хай Бог допоможе вам, дорогі дівчата, триматися Божого Слова – це запорука вашого щастя.

     Людмила Бендус

Попередня Сестри послужили в Чаплинці та Новій Каховці
Наступна На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Зустріч сестер Києва і Київської області

31 серпня 2013 року з ініціативи відповідальної за жіноче служіння ЦХВЄУ  Віри Деркач на базі Київського Біблійного інституту відбулася зустріч сестер з Києва і області.

Відділ сестринського служіння

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.

Відділ сестринського служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.