Березень 28, 2022 0 1955 Переглядів

«У Києві біля церков, де роздаємо продуктові набори, люди збираються за 4-5 годин до початку роздачі» – Сергій Вознюк

У столиці та Київській області п’ятидесятницькі церкви вже понад місяць продовжують соціальне служіння в умовах війни. І це попри те, що значна частина  вірян змушена була евакуюватися, а п’ять населених пунктів області, де є наші церкви, опинилися в тимчасовій окупації.

Як розповів старший пресвітер церков столиці Сергій Вознюк під час робочої наради Комітету братерства 26 березня, лише в окремих церквах Києва відбуваються недільні небагатолюдні богослужіння. Однак значна частина жителів Києва, попри обстріли і руйнування, залишається на місці, і це люди, які потребують матеріальної і духовної  допомоги.

«Завдячуючи євангельським громадам з Чернівецького, Тернопільського, Волинського та Рівненського обласних об’єднань нашого братерства, волонтери завезли до Києва десятки тон якісних продуктів, одягу і медикаментів. За що ми їм щиро дякуємо», –  каже Сергій Вознюк. За його словами, волонтери і консультанти таких київських церков як «Ковчег», «Сілоам», «Філадельфія», «Божий мир», «Суламіта» та ін. роздають людям продукти харчування (як на території церков, так і розвозять по домівках для тих, хто не може самостійно пересуватися).

«Люди мають велику потребу у харчах і в спілкуванні, бо великими групами, іноді по 600-800 душ, вишиковуються в черги ще за 4-5 год до роздачі продуктових наборів. Тут же проповідується Слово Боже, звершуються молитви та роздається духовна література. Також церквами надається посильна гуманітарна допомога медичним закладам та бійцям тероборони. Докладається немало зусиль у здійсненні евакуації населення. Упевнений, що усе це – хороша можливість для проповіді Євангелії та культивації християнських цінностей. Підтвердженням тому є факт, що чимало нових людей  почали відвідувати церковні богослужіння», – розповідає Сергій Михайлович.

Старший пресвітер київського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Озеруга повідомив, що в області продовжують працювати тринадцять церков. Деякі служать перевалочною базою для гуманітарних вантажів, які надходять із заходу на схід. П’ять церков опинилися в тимчасовій окупації, це Ірпінь (на сьогодні місто вже звільнено), Димер, Демидів, Тарасівка та Заворичі .

Директор соціального департаменту братерства В’ячеслав Когут повідомив, що в Києві на правому березі працює екіпаж, який розвозить допомогу для неходячих людей, інвалідів, тим, хто особливо потребує допомоги. Звернутись по таку допомогу кияни можуть за телефоном +380 (93) 535 64 95.

Попередня «Чи буде ядерна війна? … Ми очікуємо на пізній дощ від Господа та зцілення України» - Михайло Паночко
Наступна Михайло Паночко відвідав Румунію та супроводив до України гуманітарний вантаж

Вам також може сподобатися

Новини

6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»

Традиційно, вже п’ять років поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков

Освіта

У Рівненській духовній семінарії відбувся перший випуск групи сестринського служіння

Випуск першої групи студенток спеціалізації «Сестринське служіння» святкували 27 січня у