Цього літа відбувся наймасштабніший в історії Київського Біблійного інституту випуск студентів

28 червня 2025 року на базі церкви «Спасіння» (с. Підгайці, Волинь) відбувся 27-й і на сьогодні найбільший випуск студентів Київського Біблійного інституту. Богословську освіту здобули 189 студентів КБІ, 156 із них навчалися у Волинській філії КБІ.
Студенти отримали дипломи відповідно до освітніх програм. Зокрема, 25 студентів 4-го курсу очно-заочного відділення КБІ успішно завершили навчання та склали іспити, здобувши фах бакалавра пасторського служіння, християнської педагогіки, християнського служителя та вчителя біблійних уроків і предметів духовно-морального спрямування.
5 випускниць жіночого служіння здобули ступені молодшого бакалавра, організаторки жіночого служіння, а 2 – організаторки жіночого служіння.
64 студенти 4-го курсу Волинської філії КБІ отримали дипломи бакалавра богослов’я та пасторського служіння, бакалавра пасторського служіння та молодшого бакалавра пасторського служіння, християнського служителя.
24 студентам 3-го курсу ВФ КБІ (братам) присвоєно кваліфікацію молодшого бакалавра богослов’я та церковного служіння, християнського служителя, а 18 сестрам вручили дипломи молодшого бакалавра богослов’я та церковного служіння, вчителя біблійних уроків та предметів духовно-морального спрямування.
Ще 50 студентам Волинської філії КБІ присвоєно кваліфікацію вчителя біблійних уроків, працівника дитячого та підліткового служіння та видано сертифікати відповідного зразка.
Окрім випуску КБІ, в урочистій частині відбулися випуски ще двох біблійних закладів. Зокрема Євангельського Теологічного університету, який випустив 7 магістрів богослов’я, а також підліткового коледжу «Тимофій», який вручив сертифікати про проходження навчання 51 випускникові.
Усього випуск обʼєднав 246 випускників КБІ, ЄТУ та коледжу «Тимофій», що працює на базі церкви «Спасіння».
На урочистій частині вручення дипломів священнослужителі та гості ділилися вітальним словом. Серед них – старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Віталій Яцюк, старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Волинської області Михайло Близнюк, старший пресвітер обласного обʼєднання церков УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток. Із сердечними словами настанови до випускників звернувся ректор КБІ Ігор Скрипніченко, в також декан КБІ Алла Нечипорук, ректор ЄТУ Ігор Семенюк, декан ЄТУ Ігор Капустін, ректор Рівненської духовної семінарії та академії Олександр Трофімчук, директор ВФ КБІ Віктор Котяш, пастор церкви «Спасіння» Микола Климчук та інші.
Галина Фурман.




Вам також може сподобатися
Шість днів духовного зростання і натхнення – на Житомирщині провели підліткову школу «Крок вперед»
З 21 по 26 липня у християнському таборі, що біля
Є Бог, Який бачить, і є люди, які пам’ятають – у Рівному провели зустріч вдів загиблих захисників
2 липня 2025 року в місті Рівне, у місії «Добрий Самарянин», вкотре відбулася зустріч для жінок, які втратили чоловіків
На Київщині розпочала роботу «Школа служіння»
13 лютого, на базі відпочинку «Територія змін», що у Фастівському районі на Київщині, відбулось урочисте відкриття курсу «Школа служіння». Духовну освіту на ньому будуть здобувати 23 студенти з різних областей України.