Травень 16, 2023 0 228 Переглядів

Сестри на Тернопільщині провели зустріч поколінь

Попри війну та інші виклики часу жіноче служіння УЦХВЄ невпинно розвивається, шириться й продовжує приносити плоди на славу Божу.

Уже вдруге цьогоріч відбулася особлива зустріч поколінь — зустріч лідерок жіночого служіння України. У Тернополі на базі церкви, що на Квітовій, 8-11 травня 2023 року зустрілися керівництво та рада Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ з сестрами молодшої генерації, котрі активно служать жінкам на різних рівнях та в різних куточках України.

Щемко та зворушливо бачити, коли зустрічаються епохи: досвідчені жінки, які несуть служіння та віру Господу вже протягом десятиліть, і нова генерація молодих, повних ідей, зі знанням новітніх інструментів благовісту, — і всі об‘єднані та єдині у смиренні перед Богом, бажанні виконати Його місію та тішити Його своїми життями й плодами своїх служінь.

Директорка Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус координувала цю кількаденну зустріч. Адміністраторка Департаменту Людмила Степанченко та координаторка Всеукраїнського служіння дівчатам Оксана Маліщук були серед організаторок. Усі присутні радо вітали багаторічних учасниць ради департаменту: Лідію Іванченко (відповідальну за Всеукраїнське молитовне служіння), Ганну Собко (одну зі старійшин жіночого служіння УЦХВЄ), Зою Виборну (координаторку Всеукраїнського служіння вдовам). Мудрість старших, креатив, запал та ідеї молодших і в усьому присутність Святого Духа — такою була атмосфера цих насичених днів.

Одного ранку відбулася ще одна історична зустріч – налагоджували дружбу два масштабні напрямки служіння в УЦХВЄ: жіночий та молодіжний. Лідерки жіночого служіння знайомилися з лідерами молодіжного служіння УЦХВЄ. Команди ділилися досвідом, викликами та підбадьореннями та домовилися навіть готувати спільні проєкти.

Увечері того ж дня учасниці мали спільне жіноче служіння з тернопільськими сестрами за участі понад 150 тернополянок.

За результатами зустрічі було вирішено прийняти до ради департаменту нових учасниць: Олесю Банах, координаторку Всеукраїнського жіночого служіння в онлайні та Олену Кузовенкову, координаторку служіння заміжнім жінкам УЦХВЄ.

Масштабне залучення молодшого покоління до вже наявної ефективної, багаторічної праці департаменту — це добрий приклад і запорука розвитку у служінні.

Послання конференції для молодших сестер було: «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1 Тимофiя 4:12).

А для старших служительок: «Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь»(1 Петра 4:11).

Медіавідділ Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ.

Попередня У Німеччині відбулось навчання служителів УЦХВЄЄ
Наступна 17 травня у Луцьку стартувала звітно-виборча конференція УЦХВЄ, під час якої оберуть нове керівництво Церкви

Вам також може сподобатися

Департамент сімейного служіння

Третя Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей зібрала близько 10 тисяч учасників

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей

Жіноче служіння

Кожна з нас – Божа коштовність

8 серпня цього року сестри з церков ХВЄ м. Запоріжжя отримали несподіваний подарунок від Господа. Сестри у Христі Ольга та Лілія, що виросли в Запорізькій церкві «Еммануїл», а нині проживають у США, де несуть місіонерське і душеопікунське служіння, провели міську жіночу конференцію на тему: «Ти – коштовність Божа».