Лютий 18, 2016 0 521 Переглядів

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

    Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій має прийти на допомогу Президенту України Петру Порошенку. На переконання старшого єпископа, Церква, як суспільний інститут, що має найвищий рівень довіри в Україні, може поділитися Біблійною мудрістю та  життєвим досвідом з державними мужами.

    Темою для розмови керівників українських церков із главою держави  мають стати  шляхи врегулювання суспільного напруження, що виникло насамперед через засилля корупції в державних установах. Корупція  стала зашморгом для малого і середнього бізнесу, а також для рядових українців.      

    «Відвідуючи церкви в різних областях, ми чуємо багато інформації, а ще більше запитань про те, коли прийде кінець беззаконню, що пронизує державну структуру. Тому Церква  не може стояти осторонь, але  має сказати своє слово»,  – говорить Михайло Паночко.

Попередня Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік
Наступна Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лідери церков запрошують долучитися до Національного дня молитви за Україну (ВІДЕО)

 Багатотисячна молитва християн різних конфесій і деномінацій відбудеться 27 травня 2017 у Палаці спорту в м. Києві. Початок о 17:00

Новини братерства
Новини братерства

Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами

В суботу, 17 жовтня в п’ятидесятницькій церкві міста Карслборг (Швеція) відбулася чергова щорічна консультація церков, що співпрацюють з Україною. До церкви з’їхалися члени місійних рад п’ятидесятницьких церков з цілої країни…