Лютий 18, 2016 0 862 Переглядів

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

    Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій має прийти на допомогу Президенту України Петру Порошенку. На переконання старшого єпископа, Церква, як суспільний інститут, що має найвищий рівень довіри в Україні, може поділитися Біблійною мудрістю та  життєвим досвідом з державними мужами.

    Темою для розмови керівників українських церков із главою держави  мають стати  шляхи врегулювання суспільного напруження, що виникло насамперед через засилля корупції в державних установах. Корупція  стала зашморгом для малого і середнього бізнесу, а також для рядових українців.      

    «Відвідуючи церкви в різних областях, ми чуємо багато інформації, а ще більше запитань про те, коли прийде кінець беззаконню, що пронизує державну структуру. Тому Церква  не може стояти осторонь, але  має сказати своє слово»,  – говорить Михайло Паночко.

Попередня Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік
Наступна Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Микола Кулеба: «Віруючі люди мають стати в основі втілення християнських цінностей у державній політиці щодо прав дитини і сім’ї»

   Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відвідав XVIII Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ, де звернувся до молодих християн зі словом підбадьорення та…

Новини братерства

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

   Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

 В час великих релігійних свят для християн і юдеїв – Воскресіння Христового та Песаха, звертаємося до всіх, від кого це залежить, надати можливість з цієї нагоди представникам релігійних та гуманітарних організацій