Лютий 18, 2016 0 957 Переглядів

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

    Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій має прийти на допомогу Президенту України Петру Порошенку. На переконання старшого єпископа, Церква, як суспільний інститут, що має найвищий рівень довіри в Україні, може поділитися Біблійною мудрістю та  життєвим досвідом з державними мужами.

    Темою для розмови керівників українських церков із главою держави  мають стати  шляхи врегулювання суспільного напруження, що виникло насамперед через засилля корупції в державних установах. Корупція  стала зашморгом для малого і середнього бізнесу, а також для рядових українців.      

    «Відвідуючи церкви в різних областях, ми чуємо багато інформації, а ще більше запитань про те, коли прийде кінець беззаконню, що пронизує державну структуру. Тому Церква  не може стояти осторонь, але  має сказати своє слово»,  – говорить Михайло Паночко.

Попередня Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік
Наступна Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)

   Відкритий для світу, дружній для людей Львів зустрів Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема. Найосвітленіший в Україні стадіон «Арена Львів» 20 червня був переповнений – близько сорока тисяч людей відвідали найочікуванішу християнську подію року. 

Новини братерства

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

  Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками… 

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.