Червень 29, 2021 0 1358 Переглядів

«У планах сімейного служіння ближчим часом провести дві школи для сімейних консультантів» – Володимир Бричка

Два нових навчальних проєкти на тему «Дошлюбне консультування» та «Значимий шлюб» планує реалізувати Департамент сімейного служіння УЦХВЄ у цьому році. Про це йшлося під час наради служителів профільного Департаменту, що відбулася 24 червня в головному офісі братерства.

«Мета навчальних проєктів – залучити до служіння більше віруючих людей, які зможуть використати отримані знання як для збудування власної сім’ї, так і навчити інших. Також, це мають бути люди, здатні створити свою команду сімейного служіння у церквах на місцях», – каже учасниця наради Злата Печоркіна, керівник «Школи подружнього життя», яка разом з чоловіком Олександром опікуються сімейним служінням у Полтавській області.

Щодо критеріїв набору на обидва навчальні проєкти, це мають бути люди, які відбулися у сімейному житті та мають бажання розвивати сімейне служіння в місцевій церкві.

«Ми задоволені тим, що маємо єдність і спільне бачення щодо розвитку. Хоча наш Департамент відносно молодий, і ще не у всіх областях сформувалася достатньо потужна команда, робота рухається», – каже директор Департаменту сімейного служіння Володимир Бричка.

За його словами, є бажання, щоб сімейне служіння було корисним не тільки для членів церкви, але й для всіх людей у населеному пункті, де є церква. Саме тому кваліфікована підготовка сімейних консультантів є настільки важливою. Як повідомив Володимир Бричка цього року навчання служителів сімейного служіння планується провести у двох регіонах України – південному та західному.

Місце та дати проведення навчання ще уточнюватимуться, слідкуйте за інформацією  на нашому сайті та на Фейсбук-сторінці Департаменту www.facebook.com/family.chve

 

Попередня Форум Християнської відкритої академії відбувся в Острозі
Наступна ЮРКОНСУЛЬТАЦІЯ: Релігійні організації подавати схеми структури власності держреєстраторам не зобов’язані  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Ми знаходимося напередодні великого улову для Божого царства» – Михайло Паночко, нотатки річної звітної конференції ЦХВЄУ

     25-26 квітня 2017 р. на Київщині відбулася річна звітна конференція ЦХВЄУ на яку приїхали близько 270 пасторів і єпископів з усіх регіонів України.

Актуальне інтерв’ю

Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Вінницької області Василь ЛЮБЧАК: «Церква має виконати свою місію!»

— Розкажіть про особливості служіння у Вінницькій області. — Особливістю

Новини регіонів

У селищі Павлиш на Кіровоградщині відсвяткували День подяки

28 серпня церква християн віри євангельської  смт Павлиш, що в Олександрійському