Червень 29, 2021 0 1286 Переглядів

«У планах сімейного служіння ближчим часом провести дві школи для сімейних консультантів» – Володимир Бричка

Два нових навчальних проєкти на тему «Дошлюбне консультування» та «Значимий шлюб» планує реалізувати Департамент сімейного служіння УЦХВЄ у цьому році. Про це йшлося під час наради служителів профільного Департаменту, що відбулася 24 червня в головному офісі братерства.

«Мета навчальних проєктів – залучити до служіння більше віруючих людей, які зможуть використати отримані знання як для збудування власної сім’ї, так і навчити інших. Також, це мають бути люди, здатні створити свою команду сімейного служіння у церквах на місцях», – каже учасниця наради Злата Печоркіна, керівник «Школи подружнього життя», яка разом з чоловіком Олександром опікуються сімейним служінням у Полтавській області.

Щодо критеріїв набору на обидва навчальні проєкти, це мають бути люди, які відбулися у сімейному житті та мають бажання розвивати сімейне служіння в місцевій церкві.

«Ми задоволені тим, що маємо єдність і спільне бачення щодо розвитку. Хоча наш Департамент відносно молодий, і ще не у всіх областях сформувалася достатньо потужна команда, робота рухається», – каже директор Департаменту сімейного служіння Володимир Бричка.

За його словами, є бажання, щоб сімейне служіння було корисним не тільки для членів церкви, але й для всіх людей у населеному пункті, де є церква. Саме тому кваліфікована підготовка сімейних консультантів є настільки важливою. Як повідомив Володимир Бричка цього року навчання служителів сімейного служіння планується провести у двох регіонах України – південному та західному.

Місце та дати проведення навчання ще уточнюватимуться, слідкуйте за інформацією  на нашому сайті та на Фейсбук-сторінці Департаменту www.facebook.com/family.chve

 

Попередня Форум Християнської відкритої академії відбувся в Острозі
Наступна ЮРКОНСУЛЬТАЦІЯ: Релігійні організації подавати схеми структури власності держреєстраторам не зобов’язані  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

    «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама…

Душеопікунство

Директором новоствореного Департаменту душеопікунства УЦХВЄ обрано пастора  Богдана Левицького (ВІДЕО)

Душеопікунська праця з людьми, які постраждали внаслідок війни, стала одним

Новини братерства

Рукопокладення служителів в церквах ХВЄ Житомирщини

7-8 квітня 2012 року в церквах ХВЄ Житомирщини відбулися святкові богослужіння, на яких старші брати рукопокладали молодших на служіння. 7 квітня таке богослужіння відбулося в с. Лисівка Попільнянського району.