Червень 29, 2021 0 656 Переглядів

«У планах сімейного служіння ближчим часом провести дві школи для сімейних консультантів» – Володимир Бричка

Два нових навчальних проєкти на тему «Дошлюбне консультування» та «Значимий шлюб» планує реалізувати Департамент сімейного служіння УЦХВЄ у цьому році. Про це йшлося під час наради служителів профільного Департаменту, що відбулася 24 червня в головному офісі братерства.

«Мета навчальних проєктів – залучити до служіння більше віруючих людей, які зможуть використати отримані знання як для збудування власної сім’ї, так і навчити інших. Також, це мають бути люди, здатні створити свою команду сімейного служіння у церквах на місцях», – каже учасниця наради Злата Печоркіна, керівник «Школи подружнього життя», яка разом з чоловіком Олександром опікуються сімейним служінням у Полтавській області.

Щодо критеріїв набору на обидва навчальні проєкти, це мають бути люди, які відбулися у сімейному житті та мають бажання розвивати сімейне служіння в місцевій церкві.

«Ми задоволені тим, що маємо єдність і спільне бачення щодо розвитку. Хоча наш Департамент відносно молодий, і ще не у всіх областях сформувалася достатньо потужна команда, робота рухається», – каже директор Департаменту сімейного служіння Володимир Бричка.

За його словами, є бажання, щоб сімейне служіння було корисним не тільки для членів церкви, але й для всіх людей у населеному пункті, де є церква. Саме тому кваліфікована підготовка сімейних консультантів є настільки важливою. Як повідомив Володимир Бричка цього року навчання служителів сімейного служіння планується провести у двох регіонах України – південному та західному.

Місце та дати проведення навчання ще уточнюватимуться, слідкуйте за інформацією  на нашому сайті та на Фейсбук-сторінці Департаменту www.facebook.com/family.chve

 

Попередня Форум Християнської відкритої академії відбувся в Острозі
Наступна ЮРКОНСУЛЬТАЦІЯ: Релігійні організації подавати схеми структури власності держреєстраторам не зобов’язані  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Виїзне засідання комітету ЦХВЄУ присвятили темі відкриття нових церков

З 13 по 15 вересня у м. Яремче (Івано-Франківська обл.) відбулося виїзне засідання комітету Церкви ХВЄ України. На відміну від попередніх одноденних засідань, що відбуваються зазвичай у Києві…

Новини братерства

В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ

З 6 по 8 листопада в Москві проходило засідання комітету Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Російська Церква ХВЄ приймала глав пятидесятнических слов’янських церков СНД і Балтії, Європи і Америки. Церкву християн віри євангельської України на засіданні представляли старший єпископ Михайло Паночко і єпископ Микола Синюк.

Новини братерства

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

 З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.