Березень 3, 2022 0 1171 Переглядів

Відійшов до вічних осель єпископ Сергій Нечитайло

1 березня на 71 році життя пішов у вічність Нечитайло Сергій Олексійович — посвячений служитель, єпископ Церков християн повного євангелія Узбекистану, який виховав безліч служителів, пасторів і єпископів.

Від імені братерства УЦХВЄ висловлюємо співчуття. Молимося про втіху Господню для рідних і близьких, служителів, пасторів і про весь народ Божий.

«Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру.» До євреїв 13:7 

Попередня Контакти для розміщення людей в областях та прийому гуманітарних вантажів
Наступна В Софійському Соборі молилися за Україну, незважаючи на обстріли Києва російськими ракетами

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Свято для усього села: водне хрещення у Тинному

     Населення села Тинне Сарненського району, що на Рівненщині за статистикою становить 4700 осіб. Християн віри євангельської тут живе близько тисячі. Лише у помісній церкві, де…

Новини регіонів

У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков

У четвер, 26 травня 2011 року, у канцелярії Дніпропетровського Обласного Об’єднання Церков ХВЄ України було підписано Декларацію про утворення Ради Євангельських Протестантських Церков Дніпропетровської області.

Новини регіонів

Жизнь и служение жены служителя


ЛИДИЯ ОСТАПОВНА МОКИЕНКО: «Не жалейте ничего для Бога»
«Кто найдет добродетельную жену? цена ее выше жемчугов» (Пр.31:10)

Смотря на успешных служителей, мы часто забываем о том, что за каждым сильным мужчиной стоит более сильная женщина. Это и жена, и мама. О них почти никто не знает, но ведь благодаря им, этим современным героиням веры, многие мужчины стали служителями.