Червень 7, 2022 0 407 Переглядів

Київський біблійний інститут відновлює навчання в онлайн-форматі

Враховуючи реалії сьогодення, навчання в Київському біблійному інституті перейшло в zoom-формат. Працівники КБІ провели одну загальну зустріч з усіма студентами та сім – із кожною групою студентів зокрема.

У ході спілкування студенти ділилися своїми переживаннями, враженнями, з якими зустріли 24 лютого, та думками щодо ситуації в нашій країні.

Розповідали про свою волонтерську діяльність, про те, як набуті під час навчання в КБІ знання вдається втілювати в життя, а ще говорили про переоцінку цінностей у воєнний час.

По-особливому сприймалися свідчення про те, як Господь беріг братів і сестер при евакуації і в точках бойових дій. Багатьом довелося покинути місце проживання і переїхати в безпечніші міста в Україні, а то і за кордон.

«Надалі наших у планах – проведення zoom-семінарів відомих служителів на найактуальніші теми сьогодення та відновлення дистанційного навчання служителів різних спеціалізацій», – говорить координаторка очно-заочного навчання КБІ Оксана Маліщук.

 

Попередня ЗМІ про нас: Шелтер у Дніпрі - християни допомогли тисячам евакуйованих з бойових точок ВІДЕО
Наступна Швейцарська організація Remar планує годувати переселенців на базі львівських церков

Вам також може сподобатися

Освіта

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з

Новини

У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

10.09.2021. Делегація від Волинського об’єднання церков ХВЄ узяла участь у

Освіта

Викладачі богословських вузів пройшли навчання на базі КБІ

  У Київському Біблійному інституті за підтримки відділу освіти 13 травня 2016 р. відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.