Липень 13, 2020 0 861 Переглядів

«Переможці. Основа. Спорядження. Ціль» – чим запам’ятається молодіжний фестиваль Malyn 2020

Чотири дні, з 9 до 12 липня, Мalyn Fest Live 2020 промайнули надзвичайно швидко. Цьогорічна тема молодіжного фестивалю — «Переможці. Основа. Спорядження. Ціль». Трансляція здійснювалася зі спеціально оснащеного приміщення церкви «Благодать» у Софіївський Борщагівці й досягла тисяч глядачів з-поміж української молоді. Відеозапис ефірів дивіться тут.

Традиційний фестиваль у Малині — це чудове середовище, де змінилися життя сотень людей. Такий простір хотілося зберегти, на скільки це дозволяє live-формат в умовах карантину.

Серед  спікерів були лідери, відповідальні за різні служіння, вчителі, євангелісти, місіонери та інші спеціально запрошені гості, які з радістю ділилися християнським досвідом, мотивували, наставляли й скеровували на правильну Божу стежку.

Щоб цей проект відбувся на високому рівні,  щодня на його зйомках працювало  від 50 до 75 осіб. У прославленні послужили гурти церков  «Благодать», «Альфа» та «Філадельфія», гурти прославлення церков Хмельницької, Чернівецької та Миколаївської областей.

Серед актуальних для молоді тем «Щастя поруч: інструктаж з виживання» (О. Матюхов, В. Ярошенко, І. Роговська) та  «Щастя поруч: головне не участь, а перемога» (Валентин Ярошенко). Відповіді на чимало духовних питань глядачі мали змогу отримати під час панельної дискусії «Духовна боротьба» за участю В. Вознюка, І. Білика та О. Богомаза. Надзвичайно цінна інформація прозвучала в проповідях Ростислава Мураха «Як бути веденим Духом Святим», Лео Франка «Дайте мені цю гору», Михайла Паночка «Яка ціль Твого життя?» та інших.

Незвичний за своїм форматом Malyn Fest 2020 запамʼятається веселими ранковими зарядками, рубрикою «На добраніч» з головою відділу охорони Олександром Савчуком (який щоночі невтомно пильнував молодь та перевіряв акаунти).  А ще – бліцпрогулянками, смачними коктейлями від Жені Русана в кафе «Щастя поруч», розіграшами подарунків у прямому ефірі (для уважних слухачів проповідей).  Марафоном добрих справ #квелендж за підсумками якого перемогла команда церкви «Відродження» Донецької області. Та ще безліччю інших яскравих вражень.

Хай цінність почутих Божих одкровень, поради від служителів й посіяні істини колосяться в серцях хлопців і дівчат, рясно вродивши на духовній ниві врожаї добрих справ. Міцної віри в єдиного всемогутнього Бога, близьких стосунків з Небесним Батьком, чуйності й любові до людей! А головне, нехай вогонь Святого Духа пломеніє, щоб кожен, хто долучився до Malyn Fest Live 2020, з новою силою палав для Господа, йшов Божим шляхом, виконував Його волю, знав цілі свого життя, запалював інших та був переможцем!

Дар’я Гаврилова, пресслужба Malyn Fest Live

 

Попередня Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості» (частина 2)
Наступна «Якщо у тебе вдячне серце, ти знайдеш у всьому позитив», -  про  MalynFestLive на Тернопільщині

Вам також може сподобатися

Новини

Долучайтеся до Національної молитви за Україну 6 червня о 19.00

П’ятий Національний день молитви за Україну відзначатимуть у Києві 6

Новини

Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах

«Pace pentru tine» – так румунською звучить привітання «Мир вам!»