Уряд послабив карантин для релігійних організацій
3 Червня, 2020 1148 Переглядів

Уряд послабив карантин для релігійних організацій

Кабінет Міністрів України вирішив дозволити богослужіння у храмах, а також просто неба, за умови дотримання дистанції між віруючими щонайменше у 1,5 метри. 

Зміни до урядової постанови від № 392 від 20 травня передбачають запровадження наступного етапу послаблення карантину, який розпочнеться 5 червня, повідомляє Інститут релігійної свободи.
Уряд дозволив проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 метрів квадратних, що по факту дорівнює відстані у 1,5 метри між віруючими.
Постанова Кабміну передбачає також дозвіл на проведення релігійних заходів проста неба, на які також буде поширюватися вимога щодо дотримання фізичної дистанції між присутніми у 1,5 метри.За даними ІРС ці положення постанови Кабміну сформульовані так:

Дозволяється: …проведення релігійних заходів за умови контролю релігійною організацією дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метри та перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

Крім цього, особам старше 60 років дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

Таким чином, Кабінет Міністрів врахував основні пропозиції Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка виступала саме за впровадження такого підходу до організації релігійних заходів під час адаптивного карантину.

Такому рішенню Уряду сприяла особиста зустріч членів ВРЦіРО з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, яка відбулася днем раніше.

Інститут релігійної свободи
Попередня 7 червня пройде всеукраїнський міжконфесійний телемарафон «Україна за сім'ю» - приєднуйтесь!
Наступна Всеукраїнська Рада Церков обговорила з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем  налагодження взаємодії

Вам також може сподобатися

Душеопікунство

Навчання за програмою «Долаючи лихо» пройшли душеопікуни м. Запоріжжя

Реалізовуючи бачення та стратегію братерства УЦХВЄ відділом душеопікунства Запорізького об’єднання

Новини
Жива надія

Радіопередачі «Жива надія» 50 років

Християнська радіопередача «Жива надія», яка спочатку мала назву «Дорога до